www.resevalci.org Seznam forumov www.resevalci.org
.: forum reševalcev v zdravstvu Slovenije :.

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Prva pomoč mimoidočemu

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Vaše in naše izkušnje iz prakse
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Kobra

Pridružen/-a: Sre Okt 2015 15:34

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 12, 2018 3:50 pm    Naslov sporočila: Prva pomoč mimoidočemu Odgovori s citatom

Živjo,

mogoče kdo od vas ali je res potrebno pomagati mimoidočemu in ga na nalog oziroma zahtevo policista peljati v najbližjo zdravstveno ustanovo?

Gre za primera in sicer :
1.)ko sem taksiral oziroma vozil taxi me je policist ustavil in zahteval da vinjeno osebo odpeljem na omenjeni naslov oziroma v UKC ; peljal sem mimo kraja prometne nesreče, račun pa so mi plačali oziroma nakazali preko naročilnice,
2.)v brošuri za prvo pomoč, ki jo je brat dobil ob opravljanju izpita za avto piše, da si kot udeleženec v prometu dolžan na zahtevo ostalih odpeljati poškodovanega v bližnjo ustanovo.

Nikjer v nobeni zakonodaji nisem našel omenjenih primerov.

Ve kdo kaj več o tem?

Hvala za odgovore in izkušnje!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Vaše in naše izkušnje iz prakse Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu