www.resevalci.org Seznam forumov www.resevalci.org
.: forum reševalcev v zdravstvu Slovenije :.

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nakup AED-ja in postavitev na javno dostopno mesto

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Laura firefighter ITLS

Pridružen/-a: Sob Feb 2013 18:05
Kraj: Litija

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 03, 2013 9:09 pm    Naslov sporočila: Nakup AED-ja in postavitev na javno dostopno mesto Odgovori s citatom

Najprej lep pozdrav vsem skupaj

Naj povem, da sem že prečesala internet in še nisem našla vseh odgovorov na vprašanja, ki se mi porajajo oz. bi jih želela vedeti, preden "sedemo" skupaj in se odločimo za določenega ponudnika. Zato se obračam na vas - "strokovno javnost" za pomoč. Vsakršen nasvet bi mi prišel prav.

Torej - v kraju bomo kupili defibrilator, ki bo nameščen na zunanji steni OŠ (smo manjši kraj) v omarici - kjer pa se že postavlja prva dilema - omarica z alarmom ali kamero? Alarm - le zvočni signal ali povezava do... ReCO ali kamorkoli že... vsekakor vem, da omarica mora biti ogrevana oz. vzdrževati neko "normalno" temperaturo ves čas.
Kamera - za snemanje potrebujemo kakšno posebno dovoljenje (da je posnetek verodostojen v primeru zlorabe)? Kamera naj bi bila direktno v omarici ali izven in snema neposredno okolico? (naj povem, da bo defibrilator v neposredni bližini vhoda v šolo)

Nenazadnje pa bi vas prosila še za mnenje glede same znamke in dobavitelja ... priporočila, izkušnje... (vem, da vsak hvali svoje blago) Slišala sem, da je pametno imeti takšne, kot jih imajo/te slovenski reševalci (ali vsaj naši lokalni) zaradi kompatibilnosti ... ali pač ni tako pomembno?

(zaradi NEreklamiranja bi vas prosila za konkretne ponudnike na ZS)

Denar je zbran, sedaj nas čaka odločitev kaj in kje nabaviti, vsekakor pa se bomo o tem dobro pozanimali in posvetovali.

Opravičujem se, če sem se kje "čudno" ali napačno izrazila (na nekaterih področjih sem le na pol ali popolnoma laik, kar upam, da mi boste šteli v opravičilo).

Hvala vam za vsako pomoč.

Laura
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igor
Administrator foruma

Pridružen/-a: Pon Avg 2003 0:43
Kraj: RS slovenske Istre - Izola

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 04, 2013 12:23 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ker naj ne bi tu objavljali imena podjetij, ki AED-je trzijo bos verjetno dobila vecino odgovorov po zasebnih sporcilih.

Mislim pa, da je najbolj smisleno poslati vsem izdelovalcem, ki izdelke trzijo v Sloveniji povprasevanje in izbrati tistega, ki vam za "sprejemljiv" denar nudi najvec... torej najvec vsega, tudi garancije.

Glede tehnicnih vprasanj pa bos najvec naredila, ce se preko vasega lokalnega koronarnega drustva povezes s kolegi, ki so ze zeo veiko naredili na koroskem.

http://www.srce-si.si

lp, i
Nazaj na vrh
Laura firefighter ITLS

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 04, 2013 6:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Igor, hvala Smile

Nekaj povprasevanj je ze na poti. Jih pa se definitivno posljem.

S koronarci iz Koroske pa ze tudi imam nekaj posrednih izkusenj, saj smo z njimi sodelovali pri nabavi AED tam, kjer delam. Smile

Hvala se enkrat Smile
Nazaj na vrh
saxnfeld2013

Pridružen/-a: Tor Feb 2013 12:24

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 12, 2013 1:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spoštovana pošljite mi svoj email na ZS pa vam pošljem kaj več o zoll aed plus. LP
Nazaj na vrh
Laura firefighter ITLS

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 12, 2013 6:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

HVALAAAA Smile
Nazaj na vrh
Laura firefighter ITLS

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 27, 2013 7:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sicer je minilo že nekaj časa, ampak moram povedat, da smo defibrilator kupili (Zoll), je namontiran in čaka...

Hkrati moram z veseljem povedat, da smo gostili vrle tri koroške reševalce, ki so naredili super predstavitev dela z defibrilatorjem v telovadnici OŠ. Glede na našo "majhnost", se je predstavitve udeležilo kar nekaj krajanov, izobraževanja pa še bodo...

Izkoristila sem priložnost in ob tem predstavila mobilno aplikacijo, ki je še v razvijanju, vendar na dobri poti uspeha - iHelp.

V glavnem, uspelo nam je!!! Dancing

Hvala vsem za pomoč
Smile
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu