www.resevalci.org Seznam forumov www.resevalci.org
.: forum reševalcev v zdravstvu Slovenije :.

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Vprašanja o zaposlitvi kot reševalec

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Reševalci v zdravstvu v Sloveniji in drugje
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
UrbanP

Pridružen/-a: Tor Feb 2012 17:15

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 07, 2012 7:25 pm    Naslov sporočila: Vprašanja o zaposlitvi kot reševalec Odgovori s citatom

Lepo pozdravljeni!

Saj vem, da že verjetno obstaja na forumu kakšna tema o teh vprašanjih, ki jih bom nanizal, ampak so teme in informacije že malo "zastarele" če se lahko tako izrazim. Seveda bi rad izvedel čimnovejše informacije o poklicu zdravstveni reševalec, ker sem drugi letnik (čeprav je malo hitro, ampak se počasi že malo odločam za poti naprej) srednje zdravstvene šole, program zdravstveni tehnik in počasi se bo treba odločit! Seveda pa mislim iti študirat še naprej zdravstveno nego (diplomirani zdravstvenik).
Nekaj vprašanj:
- Kako je s temi spremljevalci in vozniki rešilca ( je res, da srednji zdravstvenik opravlja SAMO vožnjo rešilca, diplomirani zdravstvenik pa je lahko tudi SPREMLJEVALEC v reševalnem vozilu)?
- Ali so delovna mesta prosta oz. je težko ali lahko dobiti službo po končanem šolanju?
- Navsezadnje nebom tajil, da zanimajo me plače kakšne so (plačilni razredi ali konkretno številke)?

Že vnaprej se zahvaljujem tistemu/tisti, ki si je/bo vzel čas in mi je/bo odgovoril na ta vprašanja.
Lp,
Urban Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Franci Antlej

Pridružen/-a: Ned Jan 2012 19:49
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 08, 2012 2:02 pm    Naslov sporočila: Re: NASPLOŠNO O REŠEVALCIH Odgovori s citatom

Pozdravljen vsa uprašanja ki si napisal imaš odgovore v temi Reševalci v zdravstvu nad tvojim sporočilom ki si ga napisal. http://www.resevalci.org/forum/viewtopic.php?t=69
tukaj je link in v tem besedilu kliknu potem še spodnji link .
lp
UrbanP

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 08, 2012 5:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

g. Franci Antlej, najprej najlepša hvala za odgovor. Rad bi Vas pa vprašal ko vidim, da ste iz Celjske regije od koder sem tudi jaz, kako je kaj z delovnimi mesti na reševalnih postajah?

Lep pozdrav
UrbanP
Nazaj na vrh
Franci Antlej

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 08, 2012 8:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

UrbanP je napisal/a:
g. Franci Antlej, najprej najlepša hvala za odgovor. Rad bi Vas pa vprašal ko vidim, da ste iz Celjske regije od koder sem tudi jaz, kako je kaj z delovnimi mesti na reševalnih postajah?

Lep pozdrav
UrbanP

Z delovnimi mesti je tako za RP Ljubljana vem da sprejmajo tehnike pa diplomiran zdravstvenike.V Celju ti pa nebi vedu čist točn povedat .Ko boš končal 4 letni program oz. 2.PTI lahko greš na RP Celje delat pripravništvo in če se boš odlično odrezal te bodo mogoče zaposlili. lp

http://www.jana.si/janaaktualno/ljudje/Resevalci-so-junaki.html preberi tudi to boš videl če si želiš res to ;D
UrbanP

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 08, 2012 8:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

G. Franci hvala za podatke, saj verjetno nebom šel z samo srednjo izobrazbo delat. Po končani srednji šoli še tako mislim naprej študirat (zdravstvena nega) kot sem že omenil v prvi objavi. Zato pa malo sprašujem kako je s spremljevalci, niti me ne mikajo samo vozniki (kot je v članku napisano "hitrost,adrenalin,sirene...."), rad bi bil spremljevlaec, saj sem že občutil kako lepo je če lahko sočloveku pomagaš.

Hvala za članek, sem ga prebral in še vedno mislim, da bi rad opravljal ta poklic. Smile

Lp Urban
Nazaj na vrh
Franci Antlej

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 08, 2012 9:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

UrbanP je napisal/a:
G. Franci hvala za podatke, saj verjetno nebom šel z samo srednjo izobrazbo delat. Po končani srednji šoli še tako mislim naprej študirat (zdravstvena nega) kot sem že omenil v prvi objavi. Zato pa malo sprašujem kako je s spremljevalci, niti me ne mikajo samo vozniki (kot je v članku napisano "hitrost,adrenalin,sirene...."), rad bi bil spremljevlaec, saj sem že občutil kako lepo je če lahko sočloveku pomagaš.

Hvala za članek, sem ga prebral in še vedno mislim, da bi rad opravljal ta poklic. Smile

Lp Urban

Če bi rad bil spremljevalec in da bi delal na uregenci ti priporočam da greš naprej v šolo .Ker zdaj po novem zakonu bi naj bila na nujnih vožnjah zdravstveni tehnik (voznik) ter (spremljevalec) dipolmirani zdravstvenik. lp
UrbanP

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 08, 2012 9:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Saj pravim ja, da verjetno bom šel študirat naprej za dipl. zdravstvenika, najlepša hvala za vse nasvete in odgovore! Smile
Nazaj na vrh
Asmony

Pridružen/-a: Sob Sep 2008 19:02
Kraj: Slovenj Gradec

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 16, 2012 9:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za zdaj je res najboljši varianta študij. Sj tri leta hitro minejo Very Happy

Lp Andrej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
UrbanP

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 17, 2012 4:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja sej to Very Happy 3 ali 4 leta?? Shocked
Nazaj na vrh
Asmony

Pridružen/-a: Sob Sep 2008 19:02
Kraj: Slovenj Gradec

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 17, 2012 6:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

3 leta ... Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
UrbanP

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 17, 2012 7:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Aaaa...hvala Very Happy
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Reševalci v zdravstvu v Sloveniji in drugje Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu