www.resevalci.org Seznam forumov www.resevalci.org
.: forum reševalcev v zdravstvu Slovenije :.

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Reševalna postaja Ljubljana

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Izobraževanje
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
emergency

Pridružen/-a: Pet Jul 2009 23:18
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 27, 2010 3:26 pm    Naslov sporočila: Reševalna postaja Ljubljana Odgovori s citatom

Zanima me vprašanja v zvezi z reševalno postajo Ljubljana če je kdo na forumu, ki dela tam in sicer ali je na Rp Ljubljana večja potreba po zdravstvenih tehnikih ali zd. teh. z diplomo. Sam sem končal srednjo zdravstveno šolo in me zanima zaposlitev na postaji ali se mi bolj splača nadaljevati študij na visoki šoli za zdravstvo in potem iskati zaposlitev na reševalni postaji???
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andrejf
Moderator foruma

Pridružen/-a: Pet Sep 2003 14:32
Kraj: Ljubljana (Litija)

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 01, 2010 11:40 pm    Naslov sporočila: Kadrovanje RP UKC LJ Odgovori s citatom

Zdravo,

Imamo potrebe po obeh profilih tako, da redno objavljamo javne razpise na zavodu za zaposlovanje in v tiskovinah (Delo). Če se želiš zaposliti pri nas kot ZT moraš imeti opravljen strokovni izpit ter najmanj eno leto delovnih izkušenj po strokovnem izpitu. V kolikor boš končal študij ZN po bolonjskem programu I. stopnje bo za zaposlitev dovolj diploma.

To so formalni pogoji, opraviti pa je potrebno še razgovor z razpisno komisijo ter zdravniški pregled.

LP

Andrej
emergency

Pridružen/-a: Pet Jul 2009 23:18
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 15, 2010 9:47 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lp pozdrav!

V tej temi pa me zanima še eno vprašanje in sicer do, katerega leta se je možno zaposliti na Reševalni postaji Ljubljana je morda z leti primer pri 30, 35 letih še možna zaposlitev pri vas. Ali je potreba po zd tehnikih tako velika, da zaposlujete ne glede na starost kandidata.

Hvala za odgovor in lep pozdrav!
Nazaj na vrh
igor
Administrator foruma

Pridružen/-a: Pon Avg 2003 0:43
Kraj: RS slovenske Istre - Izola

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 28, 2010 11:55 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spodaj naveden tekst v novi temi sem obrisal kot tudi objavo.

emergency je napisal/a:
Lep pozdrav!

V prejšnji temi sem že zastavil vprašanje vendar nisem dobil odgovora in sicer me zanima kakšne standarde mora izpolnjevati kandidat za zaposlitev na reševalni postaji Ljubljana jasno mi je, da mora imeti dokončano srednjo zd. šolo zanima pa me če pri zaposlitvi igrajo kakšno vlogo leta kandidata je pri vas možna zaposlitev pri 30, 35 letih, kot reševalec? Če je morda, kdo iz reševalne postaje Ljubljana, ki pozna razmere?

Hvala za odgovor ter lep pozdrav!

Menim, da je razlog za to, da odgovora nisi dobil ta, da na to vprasanje ni vec kaj dodati k temu kar je ze bilo podano kot odgovor na prvo vprasanje.

V kolikor bi torej obstajala starostna omejitev ali drug odlocujoc (relevanten) pogoj bi ga Andrejf zagtovo omenil. Obenem je v posebni vrstici zapisal, da je navedel formalne pogoje. Formalni pogoji so torej tisti, ki jih podajajo predpisi/interni akti - drugih ni. Torej, ce poensotavljeno ponovim: starost ni pogoj ali omejitev. Je pa zelo mozno, da pri 64-ih ne bos uspesno opravil zdravniskega pregleda.

lp, i
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Izobraževanje Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu