www.resevalci.org Seznam forumov www.resevalci.org
.: forum reševalcev v zdravstvu Slovenije :.

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

A je možno "gostovanje" na reševalni službi?

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Reševalci v zdravstvu v Sloveniji in drugje
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Jerc

Pridružen/-a: Sre Nov 2009 22:04
Kraj: Trebnje

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 10, 2010 1:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

tudi mene nekaj zanima, namreč tudi jaz si želim postati reševalec/gasilec, zanima me pa slednje ali je možno za en dan iti v reševalno postajo, kot na "šiht" in vmes hoditi na intervencije, pač preživeti en delovni dan z njimi, da se res prepričaš da je to to kar misliš da je. Namreč pri gasilcih v GB Ljubljana je možno z opravljenim tečajem gasilca iti k njim in te dodelijo neki ekipi in si tisti dan z njimi in tudi hodiš na intervencije z njimi..
.
Da še dodam, sem TZN, trenutno se trudim dobiti pripravništvo, hkrati pa tudi dela VSZ izredno...

Hvala za odgovor in Lp Jernej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igor
Administrator foruma

Pridružen/-a: Pon Avg 2003 0:43
Kraj: RS slovenske Istre - Izola

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 10, 2010 9:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jerc je napisal/a:
tudi mene nekaj zanima, namreč tudi jaz si želim postati reševalec/gasilec, zanima me pa slednje ali je možno za en dan iti v reševalno postajo, kot na "šiht" in vmes hoditi na intervencije, pač preživeti en delovni dan z njimi, da se res prepričaš da je to to kar misliš da je.

V vprašanju ponujaš tudi pot k odgovoru... Obrni se na RP Ljubljana in vprašaj.

Mislim pa, da je treba kako stvar uredit preden se lahko izpelje tako imenovani "ride along". Ko sem bil v ZDA sem na ta nacin gostoval tudi na razlicnih resevalnih sluzbah a je bilo potrebno tudi urediti nek dolocen formalni del (obrazci, administracija)

lp, i
Nazaj na vrh
Jerc

Pridružen/-a: Sre Nov 2009 22:04
Kraj: Trebnje

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 12, 2010 11:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hvala za odgovor, no jih bom malo povprašal, kako in kaj bi potreboval, res je da je pri gasilcih pogoj tečaj gasilca....tukaj morda tečaj za reševalca, sam nebi bilo logično?

poleg tega kako pa zgleda tečaj za reševalca? Se da to opravljati v sklopu pripravništva ali kako, ima kdo kakšne izkušnje glede slednjega?
Lp Jernej
Nazaj na vrh
rajmund

Pridružen/-a: Sob Apr 2013 19:56
Kraj: Dravograd

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 11, 2013 9:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

In kaj si izvedel???
Si bil na "gostovanju"??
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Reševalci v zdravstvu v Sloveniji in drugje Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu