www.resevalci.org Seznam forumov www.resevalci.org
.: forum reševalcev v zdravstvu Slovenije :.

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Komplet prve pomoči za v gore /hribe, morje...

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
bronchi

Pridružen/-a: Sre Mar 2009 20:08
Kraj: okolica Lj

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 03, 2009 2:13 pm    Naslov sporočila: Komplet prve pomoči za v gore /hribe, morje... Odgovori s citatom

Lep pozdrav vsem skupaj!
Že nekaj časa razmišljam o nakupu opreme za prvo pomoč. Vendar to bolj za vsakdanje potrebe...ne vem kako naj se izrazim..tako, da bi jo lahko imela s seboj vedno in povsod. Če prav razumem nekateri prakticirajo tako, da si v nek kovček, torbico zložijo pripomočke...npr. ruto, povoje, škarice,...prosila bi vas, če mi lahk naštejete stvari, ki bi bilo jih dobro vzeti s seboj v hribe oz. morje.
V športni trgovini sem videla, da prodajajo torbice za prvo pomoč- za v hribe, pa je zelo draga za moje pojme, v primerjavi s tem koliko stvari vsebuje... Rolling Eyes ...
ali se potemtakem bolj splača imeti kovček za prvo pomoč, ki se ga dobi v lekarni(kot ga imajo avtomobili, ali motoristi).za avto je kar velik...če greš na potovanje z ruzakom... Confused
malo kompliciram verjetno...samo nekaj bi rada imela za boljši občutek, če se slučajno komu kaj zgodi..nesreča nikoli ne počiva Embarassed ...z upanjem, da je ne bom rabila Laughing Embarassed

Lep dan!
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Aljaž G.

Pridružen/-a: Sob Nov 2003 17:51
Kraj: Zagorje ob Savi

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 03, 2009 5:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prva pomoč za motoriste, najbrž. Pa še kakšno stvarco dodaš.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
bronchi

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 03, 2009 7:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

aha! je še kakšna ideja, kaj bi še lahko vzela, da bi prišlo prav...?kašen obliž več, trikotna ruta je notri, par obvez,...kaj je še takega, ki bi naknadno lahko kupila?
hvala Very Happy
Aljaž G.

Pridružen/-a: Sob Nov 2003 17:51
Kraj: Zagorje ob Savi

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 04, 2009 3:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jst vedno vzamem še vsaj kako polovico role wc papirja Smile.

Drugač pa je pp za motoriste (vsaj moja) že v originalu precej natrpana, tako da kakšnega dodatnega prostora ni. Razen če vržeš ven aluplast za opekline in dodaš še kakšen povoj, trikotno ruto ali dodaten par lateks rokavic.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
bronchi

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 04, 2009 6:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

haha sam tale wc papir pa sploh ni slaba ideja! Laughing k je nuja je nuja-prva pomoč Razz Cool
sem že kupila za motoriste in moram reči, da je precej stvari noter, glede na to, kako je majhna Very Happy
najlepša hvala za tako hiter odgovor! Smile
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu