www.resevalci.org Seznam forumov www.resevalci.org
.: forum reševalcev v zdravstvu Slovenije :.

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

pomoc-ne iscem resevalca, ampak sestro!
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
tadej

Pridružen/-a: Pon Apr 2008 6:09

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 03, 2008 9:05 am    Naslov sporočila: pomoc-ne iscem resevalca, ampak sestro! Odgovori s citatom

zdravo!

ker sem podobno temo ze nasel tukaj, se tudi jaz obracam sem s prosnjo. Wink

zadnjic sem kot spremljevalec cel dopoldan prezivel na urgenci. med cakanjem, sem se sprehajal naokrog in v oci mi je padla ena prav lustna in simpaticna deklina, po mojem sestra. ko sem se tako motal okrog po hodnikih, sem ujel tudi njen pogovor s kolegico - nekaj je razlagla o vrhniki in tamkajšnjem dezurstvu (sklepam da je od tam) in nekaj se je jezila cez miha (brat, partner???).

skratka, ce jo kdo prepozna v tem opisu, naj mi prosim napise kaj vec o njej. jaz bi jo kar na kavo peljal! Embarassed

lp, t.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igor
Administrator foruma

Pridružen/-a: Pon Avg 2003 0:43
Kraj: RS slovenske Istre - Izola

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 03, 2008 7:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Upaj samo, da ni to tisti Miha (110kg sama misica, 192cm, mladinski prvak borlnih vescin in menda ful ljubosumen... in za povrh njen fant Wink ) ...

No ja srecno z iskanjem... tezko pomagam ostale pa prosim, da ne objavljate imen ali kontaktov na forumu ampak se posluzujet privat sporocil...

Tadej ti pa javi, ce je Miha bil brat. Kajti ce je fant bomo tako ali tako izvedeli na kakem Svetu saj bo to ena njihovih "senzacionalnih" novic. Laughing Sam a ves... ... ce bi jo na kavo peljal zakaj jo kr takrat nisi vprasal? Ko sem jaz bil mlad smo tako poceli.

lp, i

PS:
Pa kaj, ko bi res odprli pod temo isem/isces?!?
Nazaj na vrh
tadej

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 05, 2008 8:05 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hja, saj vem- zapravljena priložnost. glede na to da nisem ravno vsak an na urgenci.
po pravici-mi je blo malo nerodno.... Embarassed
Nazaj na vrh
Sašo

Pridružen/-a: Pet Apr 2004 17:22
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 05, 2008 9:50 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Predlagam, da počasi odpremo rubriko ON-NJO in ONA-NJEGA...
Bo več objav kot v drugih temah...sem skoraj prepričan Cool
supersonic

Pridružen/-a: Tor Jun 2007 17:11
Kraj: štajerska

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 09, 2008 3:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

To bi blo res pametno!! Da se odpre rubrika PARČKANJE..... Twisted Evil
DMS

Pridružen/-a: Pet Dec 2008 8:58
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 20, 2008 11:58 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No tkole...jst to medicinsko sestrco (te smo ble še vedno v modrem) ziht poznam...in mam sam en nasvet zate...za osebo moškega spola k se nisi mogu opredelit kaj je...ne diraj lava dok spava Wink

p.s.: Me pa zanima iz kje si pršel da ne veš da smo medicinske sestre vedno ble v modrem...v kuhni do beli pa popackani, doktorji so beli pa nepopackani, administracija je tut bela pa ponavad ma ovratnik vsaj od pudra pa tko naprej...
Nazaj na vrh
igor
Administrator foruma

Pridružen/-a: Pon Avg 2003 0:43
Kraj: RS slovenske Istre - Izola

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 20, 2008 9:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

DMS:
Iz posta je meni nekak neslo, da je "deklina" bila v civilu... In je zato sklepal saj je govorila s kolegico (ne prijateljico).

lp, i
Nazaj na vrh
DMS

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 21, 2008 9:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

[quote="igor"]DMS:
Iz posta je meni nekak neslo, da je "deklina" bila v civilu... In je zato sklepal saj je govorila s kolegico (ne prijateljico).

lp, i[/quote]

Tole sicr dvomm...k ona se u civilu ne šeta po urgenci...k iz službe ponavad prov hitr rada domov pobegne...v civilu zravn nje sva pa skupi sestavle da sm bla pa vrjetn jst...tko da je zdej tuki cela velika zmeda...al sm pa sam jst zmedena Smile
Nazaj na vrh
zrko

Pridružen/-a: Čet Apr 2008 19:45

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 22, 2008 11:10 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Drugič jo pa za rit primi, boš takoj vedel če si ji všeč hehe

Joj jaz sem mislil da smo reševalci bolj pogumni glede žensk no, tale post pomeni eno veliko črno piko za reševalce :p

DMS - mogoče si pa ti tista kaj pa veš :p
Nazaj na vrh
DMS

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 22, 2008 7:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No zdej so mene najdl...k sm pač edina tuki logirana...da nej spodbudim tegale Tadeja da pove kdo je in če smo kej zameštran koga dejansko išče...namreč se "bojimo" da smo ga preveč prestrašle...

lp, Babnce-pač vse Smile
Nazaj na vrh
tadej

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 23, 2008 4:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

..... ja resno... nisem se mislil kamorkoli vmešavat, punca se mi je zdela simpatična, se mi je to zdela priložnost da dobim kako informaijo...

ampak če pravte tkole....
Nazaj na vrh
DMS

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 23, 2008 6:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se pravi si iskal medicinsko sestro (ki ni bila v civilu)...pa če ugibamo je bil to ponedeljek (3.12.)? Kakšno barvo las je pa mela?

lp Smile
Nazaj na vrh
zrko

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 24, 2008 4:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

[quote="DMS"]Se pravi si iskal medicinsko sestro (ki ni bila v civilu)...pa če ugibamo je bil to ponedeljek (3.12.)? Kakšno barvo las je pa mela?

lp Smile[/quote]

Ti mu daj svojo telefonsko pa je stvar rešena :p Fant je itak do sedaj že pozabil katera je bila hehe
Nazaj na vrh
DMS

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 25, 2008 12:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne, ne...k nism bl JST...sam bi pa potrditev da smo zihr za kiro gre Smile

lp
Nazaj na vrh
zrko

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 25, 2008 1:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja najboljša rešitev je, da daste vse tri svoje slikce tukaj gor na forum, pa bo potem fant povedal katera mu je bila tako všeč :p hehe
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu