www.resevalci.org Seznam forumov www.resevalci.org
.: forum reševalcev v zdravstvu Slovenije :.

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Termična kamera PathFindIR

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Tehnologija na področju našega poklica
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
kokla

Pridružen/-a: Pet Apr 2008 13:51

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 20, 2008 6:26 pm    Naslov sporočila: Termična kamera PathFindIR Odgovori s citatom

Se mi zdi kar zanimiva zadeva. Pa vam?
http://www.eurasia.flir.com/dve/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
supersonic

Pridružen/-a: Tor Jun 2007 17:11
Kraj: štajerska

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 22, 2008 7:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hmm kr zanimivo! Sam kak je obcutek ko spremljas cesto in monitor??
umetna_bradavicka
Moderator foruma

Pridružen/-a: Pet Jan 2004 13:08
Kraj: stajerska

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 26, 2008 9:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mi to uporabljamo ze kaksno leto v urgenci... je kar fajn ... in se navadis gledat na kamero, kot na stevec ... malo ven, mal ( zadnje case mal vec) na stevec in se mal na display...
umetna_bradavicka
Moderator foruma

Pridružen/-a: Pet Jan 2004 13:08
Kraj: stajerska

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 26, 2008 9:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

em... sej ...veste kdor me pozna ve da sem za hece, tak da sem se HECAL... nimamo tega... bi blo pa fajn ...mogoce ... ka pa ti jaz vem ... se instalacije za oprostorocno telefoniranje nimamo, ne pa to...

hec je hec... Laughing
kokla

Pridružen/-a: Pet Apr 2008 13:51

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 28, 2008 8:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ja je hecno tud pri nas ni vec prostoročnega telefoniranja. tud k je biu se je zlo slabo slišal sploh pr siren. ampak mogoče, sovoznik bi pa lohka biu bl pozoren na display in te opozoru na 40 kg srno ki je na cesti ko se pelješ nujno 130km/h nekam u eno vas. za lj. to vrjetn ne pride u poštev ali pač? vsekakor bi blo treba sprobat. ampak najprej uštimejmo prostoročno telefonažo pa gps po pa še tole a Laughing
in potem svizec zavije nekaj v folijo. je pa zanimivo...
Nazaj na vrh
zrko

Pridružen/-a: Čet Apr 2008 19:45

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 31, 2008 6:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ta kamera se mi zdi zanimiva, ampak itak nimas casa gledati kamero, vsaj med nujno voznjo ne. Pa tudi ce vidis srno na kameri jo bos nabasal kdo bo pa bremzal Question Zadaj vozis sodelavce in ljudi, nemores kar na ful zavirati ali zavijati. Bolje da jo povozis pa je.

Po drugi strani bi bila pa kamera fina, ce bi imel ti pri sebi spredaj svojega spremljevalca (tudi ZT voznika) pa ti kaj pogleda, pomaga poiskati kaksen naslov, kam poklicati... ne pa dohtarja, ki nima pojma niti kje je, kaj sele da ve kaj je na cesti Confused

Tako pa moras skozi "sajbo" med nujno voznjo tiscati zemljevid, en kup enega dretja ker se itak ne slisita zaradi sirene, spremljevalec se mora odvezovati da sploh pogleda kje smo... Dohtar se pa vozi kot TITO spredaj in se mu je*e za vse, glavno da mu je udobno. Na zemljevidu pa sploh neve kaj je avtocesta in kaj zeleznica...

LP
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Tehnologija na področju našega poklica Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu