www.resevalci.org Seznam forumov www.resevalci.org
.: forum reševalcev v zdravstvu Slovenije :.

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Novo reševalno vozilo Domžale

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Tehnologija na področju našega poklica
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
umetna_bradavicka
Moderator foruma

Pridružen/-a: Pet Jan 2004 13:08
Kraj: stajerska

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 22, 2007 11:27 am    Naslov sporočila: Novo reševalno vozilo Domžale Odgovori s citatom

na netu sem opazil slike novega reševalnega vozila Domžale ... nemški seveda ( kapo dol gospodje...) vendar pa ...
gledam in gledam slike notranjosti pa nikakor ne ugotovim kam pride velika vakuumska blazina... poleg tega pa ne zanima ali je to nizka različica VW z predelano streho ( glede na to da so dvižna vrata)... kar se mi na nekem reanimobilu ne zdi glih najboljsa varijanta ... seveda pa nekateri podajo pameten argument k dvižnim vratom - " sem manj moker" ...

lepe praznike :=)
mesko

Pridružen/-a: Čet Dec 2003 17:50
Kraj: povžarija-verd

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 24, 2007 1:26 am    Naslov sporočila: Novo vozilo zd Domžale Odgovori s citatom

Možno je da kje ob strani sicer dvomim ker je vw,ampak če pogledaš drugo sliko tam ko je zraven mercedes al neki podobnega, ki ima na desni strani drsna vrata in belo steno tam lahko pridejo ali vakumska vreča,dolga deska ali pa zajemalna nosila. Kdo bi vedu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Erik
Administrator foruma

Pridružen/-a: Ned Avg 2003 11:34
Kraj: Tolmin

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 24, 2007 12:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mislim, da je prostor za blazino na levi strani (modra omara).
Kolikor sem videl po katalogih...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
medwedo

Pridružen/-a: Sre Maj 2006 22:36
Kraj: ZRCK-Koroška

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 24, 2007 3:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kam so le kisik jeklenke stišali????? Shocked
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
supersonic

Pridružen/-a: Tor Jun 2007 17:11
Kraj: štajerska

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 25, 2007 1:58 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jeklenke so spredaj!!??!!?? Rolling Eyes
boštjančk

Pridružen/-a: Sre Feb 2005 11:27
Kraj: povžarija

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 25, 2007 3:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohvalno in vso srečo pri vožnji.

Vsem, ki pa prisegajo na predelovalca iz SV dela RS, pa v razmislek Exclamation Provizije niso vse Twisted Evil

Vozilo je več kot kvalitetne izdelave, če je narejeno tako, kot so narejena v sosednji Avstriji, kar pa močno dvomim, da niso. Sam sem si jih kar nekaj ogledal v Grazu in nebi izgubljal besed. Povrhu vsega pa so zelo zadovoljni njihovi vsakdanji uporabniki - naši kolegi reševalci, ki pravijo, da ni nikakršnih reklamacij, ker enostavno vse dela tako kot mora.( skoraj tako kot pri naših predelovalcih Evil or Very Mad , povdarek je na skoraj)

Zanima me pa cena tega vozila. Po neuradnih informacijah ni bistvene razlike v končni ceni!
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
acek

Pridružen/-a: Pon Jan 2008 22:31
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 13, 2008 6:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jeklenke so spravljene zadaj v enem predalu baje. Cena pa je baje precej manjša kot pri slovenskem predelovalcu. Vsaj tako sem jaz slišal.
Nazaj na vrh
umetna_bradavicka
Moderator foruma

Pridružen/-a: Pet Jan 2004 13:08
Kraj: stajerska

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 16, 2008 8:42 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

"re: ACEK" no jaz pa sem slisal cist kontra od enega izmed domzalskih kolegov, ... in glede da je taksnaaaaaaa cena da bi tud dobil 2 avta...
imamo mogoce kaksnega ki ve konkretne stevilke ?
boštjančk

Pridružen/-a: Sre Feb 2005 11:27
Kraj: povžarija

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 16, 2008 9:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No, predvčerajšnim sem si ogledal avto. Kisik imajo spredaj med sedeži in samo eno flašo, za katero pa nevem kakšno kapaciteto ima, odzadaj je narejen lepo, moti me, ker je kar neizkoriščen, glede na te, ki jih uporabljamo, kjer je vse "na kupu". Je pa po besedah kolega iz Domžal kar precej dražji, kot bi stal pri naših predelovalcih. Ampak po mojem mnenju, bi morali poznati vse podatke, da bi o tem komentirali.
Bobihno11

Pridružen/-a: Tor Dec 2006 23:41
Kraj: Posavje

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 12, 2008 11:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bi se pridružil Boštjančkovem mnenju! Avto je od zunaj res lepo dodelan, lep za pogledat, zelo dobro vidn,....je pa zato notranjost slabo izkoriščena sicer so uporabljeni dobri materiali ampak lahko bi bilo boljša postavitev samih aparatur in tako bi dobil prostor oziroma predal za material!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Posavec Anton

Pridružen/-a: Tor Sep 2003 0:22
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 06, 2008 9:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Avto sem si imel priliko kar fino ogledati. Kolegom iz Domzal cestitam za novo pridobitev. Vsak nov avto v Sloveniji pomeni veliko pridobitev. Kvaliteta izdelave je zelo dobra. Kar se pa tice vsega skupaj - avto ima dobre in slabe lastnosti oz. resitve. Tudi v Sloveniji narejeni avtomobili, so danes zelo kvalitetni, dalo bi se pa tudi marsikaj izboljsati. Ne smemo kar brezveze pljuvati po nasih domacih izdelkih (tudi po tujih ne brez razloga). Zdaj upam, da bom dobil tisto provizijo o kateri govori nas Bostjan. Bi mi kar pasalo glede na moje pufe....
Torej ni vse zlato kar se sveti. O ceni pojma nimam, upam pa, da so ga kolegi iz Domzal dobili za tisti denar kot so hoteli. Zelim jim srecno voznjo in veliko kilometrov ter da jim avto dobro sluzi. LP

Tone Posavec

PS
Po stari dobri slovenski navadi, se vsak nov avto zapije... Ker smo sosedje...
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Tehnologija na področju našega poklica Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu