www.resevalci.org Seznam forumov www.resevalci.org
.: forum reševalcev v zdravstvu Slovenije :.

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

ga kdo pozna?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ena_i

Pridružen/-a: Tor Avg 2007 21:42

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 28, 2007 12:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No, javu se je Wink

Aja, to so te kr drugi določil, so zbral enga poskusnga zajčka Very Happy Zdej se morjo samo še datumi uskladit... pa mislim da ni dvoma kdo je tuki mal neumn izpadu Embarassed Smile msn te čaka pa na zs

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igor
Administrator foruma

Pridružen/-a: Pon Avg 2003 0:43
Kraj: RS slovenske Istre - Izola

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 28, 2007 4:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Embarassed Soooo Cuuuute...

Ka je lepo bit mlad resevalec Cool

Whatever cez kak mesec bomo veseli enega kratkega epiloga vajinega morebitnega srecanja... Pa naj mi sedaj se kdo rece, da je resevalci.org izguba casa in brezvezna ideja... ma ga pojem. Sam vec casa bi bilo pa res treba met za tole vse skupi.

lp, i

PS:
Roko; uno drugo temo, ki si jo verjetno pomotoma odprl, ki te je mal medlo bom pa kar zbrisal...
Nazaj na vrh
roko24

Pridružen/-a: Sre Avg 2007 22:34
Kraj: dolenjska

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 28, 2007 5:30 pm    Naslov sporočila: hvala igor Odgovori s citatom

sej ce po pravici povem sploh ne vem kero uno drugo temo naj bi odpru,je bla verjetno neumna he he Shocked
Nazaj na vrh
igor
Administrator foruma

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 28, 2007 6:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ko si v tej temi zelel odgovoriti si pac kliknil na "nova tema" namesto na "odgovor" znotraj sporocila in tako si pac ustvaril nov Topic... Sej je bilo le nekaj branj torej skoraj nihce ni videl, da si kr pisal in pisal Laughing

lp, i
Nazaj na vrh
ena_i

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 29, 2007 8:29 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ugante kaj....ni taprau Surprised
Nazaj na vrh
igor
Administrator foruma

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 29, 2007 9:25 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Shocked Shocked Shocked Confused

Hm... naj torej pomaga najt "ta prauga"... Sicer ze tocen datum intervencije, ki jo omenjas v uvodnem postu bo veliko pomagal pri izlocitvi velike vecine... no sam potrpezljivo pocakat.
Nazaj na vrh
ena_i

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 29, 2007 10:24 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No, mi smo se iz nevro selil na klinični 9.6. popovdne, potem mam pa še 12. in 14.6. in pa še en datum ampak nisem prepričana – lahko da 27., 29.6., al pa 5.7. zmeri je blo v času obiskov, približno od 15:30 do 17:00. nazadnje (datumi kjer nisem prepričana) sem mela pa eno črtasto obleko – belo/oranžno čez hlače in se me je res težko zgrešil, sploh če si šov direkt mim, šla sem od dvigal proti urgenci, zraven je bla pa mami. S tem da pri prvih treh datumih sem 100% da je šlo za istega, pri zadnjem pa se mi zdi da je bil mal višji, tko da ne vem – mate tm dva ful podobna, sam z razliko v višini? Smile Voznik je bil pa vedno isti.

Evo, zakomplicerala do konca, ne vem če je ostala še kkšna podrobnost, sicer si pa fanti tko al tko bol mal zapomnte Wink
Nazaj na vrh
roko24

Pridružen/-a: Sre Avg 2007 22:34
Kraj: dolenjska

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 29, 2007 11:27 pm    Naslov sporočila: za eno Odgovori s citatom

no mi smo se dans mal o tem pri nas na resilni ljubljana pogovarjal o tem kdo bi to bil in da ti povem DA SE NOBENMU NITI NE SANJA KDO BI TO LAHKO BIL(rekli so da sem jst pa zato ker mam uhan pa temnejsi sem pa vecinoma sem delal z "VOZNIKOM OCETOVSKIH LET" ,ce bi kok bl konkretno s cim pomagala bi blo lazje!!! Lp
Nazaj na vrh
ena_i

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 30, 2007 10:47 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne vem s čim nej še pomagam, če so še točni datumi premal. Ma pa svetlo rjave lase, ne temne. Pa sej sploh nč ne prčakujem, ni se treba obremenjevat zarad mene, sploh si nisem mislila da mi boste tolk pozornosti namenil Embarassed
Nazaj na vrh
resevalka_007

Pridružen/-a: Čet Avg 2007 21:59

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 01, 2007 7:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jou,to so pa že skor zmenkarije ratale Razz Ka je še zame kak reševalc... Laughing Res ste fletni...

Tebi,ena_i pa želim,da najdeš tega svojga mladeniča, k ti je ostal tko v spominu... Wink

LP
Nazaj na vrh
nikinika

Pridružen/-a: Sob Sep 2007 13:55

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 08, 2007 7:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

se kr strinjam, da so skor tole že zmenkarije;) Aja, pozdravljeni vsi skup!

Rada bi dala komentar Jinhu, ki je reku da je super, da kdo opazi tur reševalce, ne sam policiste:) Hehe...ne boš vejrel, ampak ste zelo opaženi! Pa morem rečt, da vas po mojem kr vsi oz. vse gledamo...emmm...kako naj se izrazim....lahko bi rekla kr s spoštovanjem! NO vsaj jst - ker glede na to kakšne vožnje in kako obvladate svoje delo,s voja vozila in vse - vsaka čast!!! Še posebej pa zato, ker itak vedno in povsod pomagate:)

ena_i, teb pa želim da uspešno najdeš svojega reševalca Very Happy
Nazaj na vrh
pikica

Pridružen/-a: Tor Jan 2007 13:55
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 19, 2007 10:09 pm    Naslov sporočila: ga kdo pozna? Odgovori s citatom

Pozdravček!

Kako ste zabavni! Laughing

Pa da še jaz podam svoje mnenje:
1. mislim, da ste reševalci veliko bolj "opaženi" kot pa gasilci ali policisti Exclamation
2. jaz mislim, da vam veliko bolj pristajajo rdeče hlače, kot bele. Zakaj? Ker bele hlače imajo skoraj vsi - od zdravnikov do pekov. Na koncu že sploh ne veš, kdo je kdo. Tako ste pa med množico poklicev takoj prepoznavni. Najbolj ste pa s tako uniformo vidni na terenu Exclamation

Pa še vprašanje zate ena_i: si že našla svojega "junaka"?
ena_i

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 23, 2007 3:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

še ne... Confused
Nazaj na vrh
Jinho

Pridružen/-a: Pet Jul 2006 13:50

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 05, 2007 7:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

še kr čakamo, pa čakamo.......
sem mislu da majo v LJ boljše odzivne čase kar se tiče teh stvari Wink
Nazaj na vrh
rex

Pridružen/-a: Ned Sep 2007 10:39
Kraj: kp

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 07, 2007 5:06 pm    Naslov sporočila: ne prezrite-ga kdo pozna? Odgovori s citatom

- REŠEVALCI SO ZAKON.
- SEM ZA RDEČE BELE OBLEKE.
- KAR VDAHNEM,KO JIH VIDIM. Surprised Shocked
- NORO DOBRI.
- POSEBNO EDEN NA PHE IZOLA. Very Happy

POTREBUJEM ŠOK TERAPIJO. Wink
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Stran 2 od 3

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu