www.resevalci.org Seznam forumov www.resevalci.org
.: forum reševalcev v zdravstvu Slovenije :.

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

ga kdo pozna?
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ena_i

Pridružen/-a: Tor Avg 2007 21:42

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 15, 2007 11:22 pm    Naslov sporočila: ga kdo pozna? Odgovori s citatom

Živjo!

Najprej bi rada pohvalila fante in dekleta, super ste.

Zdaj ne vem koliko takšna tema paše sem, ker nima neposredne veze z zdravstvom…tako da se že vnaprej opravičujem.

Zanima me nekaj…niti ne vem kako naj temu rečem Embarassed am…no to poletje sem kar dosti preživela po bolnicah (družinski član), v in izven kliničnega centra-v Ljubljani seveda. Skoraj cel junij sem hodila mimo urgence in pri tem sem opazila da zelo dostikrat srečam enega (in istega) reševalca, enkrat je bil tudi zraven ko so »nas« selili. Upam da prav predvidevam da je spadal pod klinični center (vedno je imel belo uniformo) in istega voznika, ampak verjetno se ti tudi menjajo. no zdaj smo pa tam…zanima me če ga kdo približno pozna, ampak sama ne vem niti imena…nič, v glavnem sva se samo gledala (malo dlje kot je v navadi Wink).

Je okoli 180cm, ima svetlo rjave lase, možno je da ima en uhan, vedno pa je bil zraven voznik-temen in starejši (očetovska leta). na videz bi rekla da zgleda mlajši od mene, pod 22 let, ampak tudi jaz zgledam precej mlajša in tudi let ne znam dobro ocenit Ko sem ga nazadnje videla sem rekla da ga bom naslednjič vsaj pozdravila, nekako sem ga imela kar že za prijateljaJ in seveda ga od takrat nisem več videla.

Upam da nisem kaj hudega naredila s to temo, saj jo lahko administrator zbriše, če ni primerna, pač-zanima me, če kdo pozna tega reševalca in sem tukaj vprašala, ker drugih idej nimam. Najbrž bi kakšna slika pomagala, nočem pa delati zdrah glede varstva osebnih podatkov Smile Če že ne drugega, se bo pa mogoče kdo nasmejal (ali pa Rolling Eyes ) ko bo tole bral…poznaš tega, ampak ne vem kerga varjanta…
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jinho

Pridružen/-a: Pet Jul 2006 13:50

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 17, 2007 7:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Surprised Ja to pa lepo, je pa zelo zanimiv način iskanje tega tvojega reševalca Wink Pomoje že ve kdo je in se mu je nerodn javit Embarassed Embarassed Embarassed Js ti svetujem da se postaviš na urgenco in ga čakaš Rolling Eyes Pa pojdi raje v septembru k so dopusti že mimo. Je pa lepo da katera od punc vidi še reševalce ne pa samo policiste!

Velik sreče ti želim Razz
Nazaj na vrh
igor
Administrator foruma

Pridružen/-a: Pon Avg 2003 0:43
Kraj: RS slovenske Istre - Izola

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 20, 2007 2:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne jaz ne Erik ne bova te teme zbrisala... celo nasprtono oznacil jo bom kot "ne prezri"... In ce zelis lahko tudi na prvo stran portala dodam med pomeben novice (ko bom nazaj iz dopusta)... danes mam le en bolj pšrost dan med enim potovanjem in drugim...

Glede na opis ti tezko pomagam sklepam pa da gre za kolega iz resevalne Ljubljana (bela uniforma) torej pocakaj september da se dopusti koncajo in verjetno ga bos kmalu nasla oz. ti bo nekdo po temu, ko se bo mal nasmejal kot sem se jaz (brez zlehtnobe) poslal private msg. in ti pomagal.

Zadnja opcija (in verjetno andrejf ne bo imel nic proti) pa je da nekdo sprinta ta topic in se ga obesi na oglasno RP Lj ker, ce je ze tu je lahko tudi tam... pa se ti bo kolega oglasil...

Ce se pa podobno primri zacnejo ponavljati bova z Erikom na eni prihajajocih sej IO dali pobudo da se odpre tema namenjena takim situacijam Embarassed

lp, i

Stupidity isn't punishable by death.
If it was, there would be a hell of a population drop.

Laurell K. Hamilton
Nazaj na vrh
supersonic

Pridružen/-a: Tor Jun 2007 17:11
Kraj: štajerska

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 20, 2007 6:08 pm    Naslov sporočila: HA HA Odgovori s citatom

Oglas poslji na vse RP ki imajo bele uniforme!! Od zdaj naprej ne nosim več rdečih hlač Smile

Vprašanje za ženske obiskovalke foruma!!
ALI IZGLEDAMO REŠEVALCI BOLJE V RDEČE BELI ALI PA POPOLNA BELI UNIFORMI??
Za odgovore se zahvaljujem!!
anja

Pridružen/-a: Sob Maj 2005 22:36
Kraj: šmarje pri jelšah

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 20, 2007 8:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

HAHA ta je pa dobra...je pa zlo optimistična!!! Rolling Eyes

Vsekakor bolš zgledate v rdečih hlačih, ker so bolšega kroja....če te to tak skrbi..... Laughing
Nazaj na vrh
ena_i

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 20, 2007 9:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jp – premorem enormne količine optimizma! Very Happy

Meni osebno lepše zgleda če je cela uniforma bela, na sploh deluje nekak pomirjevalno in čisto, rdeče me mal spominjajo na gasilce….pod belimi se pa še vidi kaj nosite spodaj Razz

nisem si mislila da bi se to limalo po vseh postajah in forumih - ne vem sicer koliko je tukej heca/sarkazma, saj vem da so druge stvari bolj pomembne kot pa eni ona-on oglasi. Men bi se tut smešn zdel če bi brala kaj takega...
Ampak probat ni greh… vseeno mislim da bi se kkšnemu fantu fajn zdel če bi se kkšna punca mal potrudla in probala tkole kontakterat – s tem se mal tolažim (če pa ne, pa najbrž zato ker se ne prepozna v opisu, hehe)

Drugač pa hvala za pomoč…
Nazaj na vrh
igor
Administrator foruma

Pridružen/-a: Pon Avg 2003 0:43
Kraj: RS slovenske Istre - Izola

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 20, 2007 9:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ufa mi smo modri... bo treba takoj dat pritozbo sefu in hodit v gatah okoli dokler ne dobimo belih hlac in sluzbenih tangic Wink

Definitivno pa imas prav, da bi "iskanemu" moglo laskati to, da si nekdo upa iskati ga na tak nacin... Sam mal potrpezljivosti pa bo "najden" le da se dopusti zakljucijo pocakaj pa bo Wink

Glede teme ona/on pa je ne bom predlagal na seji... brez skrbi... sam tak hecna ideja me je presinila Wink

lp, i
Nazaj na vrh
andrejf
Moderator foruma

Pridružen/-a: Pet Sep 2003 14:32
Kraj: Ljubljana (Litija)

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 21, 2007 11:14 am    Naslov sporočila: Oglasna deska Odgovori s citatom

Danes sem natisnil tale post v celoti in ga obesil na oglasno desko na RPKC. Držim pesti, da se bosta našla Wink

LP

Andrej
andrejf
Moderator foruma

Pridružen/-a: Pet Sep 2003 14:32
Kraj: Ljubljana (Litija)

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 21, 2007 11:47 am    Naslov sporočila: Uspeh Odgovori s citatom

Pravkar dobil povratno informacijo da smo 99% identificirali "krivca" . Njemu prepuščamo, da se ti javi!

LP

Andrej
IPP

Pridružen/-a: Čet Jun 2004 22:49

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 21, 2007 2:04 pm    Naslov sporočila: Re: Uspeh Odgovori s citatom

andrejf je napisal/a:
Pravkar dobil povratno informacijo da smo 99% identificirali "krivca" . Njemu prepuščamo, da se ti javi!

LP

Andrej

Tole gre pa hitro pri vas Very Happy
Nazaj na vrh
ena_i

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 21, 2007 10:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ma ne, sej ne morem verjet, še nikol me ni noben tako resno uzel, sem kar zafarbala ko sem prebrala tole Embarassed Embarassed Ste pa definitivno v ta pravem poklicu – pomagate, pa naj bo karkoli Smile
Nazaj na vrh
saxtenor3

Pridružen/-a: Pet Maj 2005 22:27
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 22, 2007 1:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pa obvezno objavi če se ti je javil. Ne zanima me ime ali pa kaj drugega, samo če se ti je javil....
Bobihno11

Pridružen/-a: Tor Dec 2006 23:41
Kraj: Posavje

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 22, 2007 10:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No uglavnem, danes sm delal z njim in je bil cel dan smeh o tebi seveda ena_i ....in to samo dobre stvari,...glede kontakta boš pa videla,...pusti se presenetiti....daj mu pa čas saj smo skoz zasedeni na polno ker so dopusti in je treba delat!!!!

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
ena_i

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 23, 2007 10:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Saxtenor3 – a če se ne bo, se boš pa ti javu? Very Happy
No sej lepo da vs lahko mal nasmejem na svoj račun, tale forum je itak rabu mal popestritve Wink . verjamem pa, da mate dost dela, nč ne preganjam.

lp
Nazaj na vrh
roko24

Pridružen/-a: Sre Avg 2007 22:34
Kraj: dolenjska

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 27, 2007 9:40 pm    Naslov sporočila: za eno !!! Odgovori s citatom

caw,mal je trajal da sem usposobu ta svoj racunalnik tko da se ti javim!!! zdaj sam upam da so "mene" dolocili za tapravga krivca in da ne bom izpadu neumno he he Very Happy ja me pa prou zanima kdaj je blo to,tudi jst bi rad vedel ... upam da mas vsaj kak msn da se mal pogovoriva? no vglavnm javu sem se Laughing
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Stran 1 od 3

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu