www.resevalci.org Seznam forumov www.resevalci.org
.: forum reševalcev v zdravstvu Slovenije :.

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Kako ravnamo z negativci 4 karakterji in nasveti

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mizerere

Pridružen/-a: Tor Maj 2007 21:24

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 20, 2007 10:47 pm    Naslov sporočila: Kako ravnamo z negativci 4 karakterji in nasveti Odgovori s citatom

4 karakterji in nasveti

Vas Vaš šef spravlja ob živce ? Vam sodelavci hodijo po zadnjih sinapsah, ki so Vam še ostale?
Će potrebujete pomoč kako ravnati s temi ljudmi potem preberite moje 4 nasvete kako ravnati z njimi z 4 različnimi težavnimi karakterji.
1. Metek

Metki ali metkice so se v svojem profesionalnem okolju naučile uspeti s tem kako tlačiti ostale sodelavce-sodelavke v drek in jim nergati za vsako stvar.

Nekoč sem delal na konzulatu in delal z tajnico poi menu Kristina, ki je uživala, da me je klicala po žaljivih nadimkih, teženjem, non-stop in zavirala moje ideje ter se niti z eno stvarjo ni strinjala katero sem izustil. Zadosti je bilo že prvih par mesecev v službi, da sem se je bal in izogibal kolikor se je le dalo. Začel sem jo zbadati in ji nagajati nazaj. Ni bilo druge rešitve. Vendar tako ni šlo v nedogled. Potrebno je bilo najti rešitev.
Ostanite mirni. Ko vas napadejo taki osebki oz. napadajo se brzdajte. Spomnite se teh idej in navodil. Bodite pozorni na svoj glas in jakost le tega. Naj bo čimbolj sproščen in miren. Na fini način izrazite svoje ideje in poglede tudi, če se osebek na drugi strain ne strinja z vami.

Ko se ji uspešno postavite po robu in vidi, da Vas ne more več imeti v svojih krempljih ne bodite presenečeni, če želi kar naenkrat postati prijateljica z vami. To je najbolj čudna stvar pri teh osebkih ki nergajo in težijo ter hočejo biti v središču pozornosti. Oni so na vrhu verige Vi pa na dnu. Ne pustite se, ker Vas bodo pohodili.
Ko dokažete, da ste močni se začno obnašati tako, kot da potrebujejo Vašo potrditev za vsako stvar, ki jo oni počnejo. Stvari se obrnejo in kaj kmalu ugotovimo, da so šibki bolj kot vsi drugi.

2. Pritoževalci

Vedno in always se pritožujejo nad njihovim načinom življenja.
Po eni strain je to dobro za nas. Moramo jih poslušat in se iz tega kaj naučit. Non stop jamrajo o problemih ono in ovo in mi iz tega lahko delamo inovacije in izboljšave za svoj način življenja.

Pa da ne bom preveč naspamal je tule link do original članka

http://www.zgodbice.net/kako-ravnati-z-negativci-4-karakterji-in-nasveti/
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu