www.resevalci.org Seznam forumov www.resevalci.org
.: forum reševalcev v zdravstvu Slovenije :.

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Časopis Reševalec

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Informatika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Aljaž G.

Pridružen/-a: Sob Nov 2003 17:51
Kraj: Zagorje ob Savi

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 25, 2004 4:40 pm    Naslov sporočila: Časopis Reševalec Odgovori s citatom

Ali bi bilo izvedljivo, da bi na strani časopisa Reševalec (ali pa kje drugje) objavili literaturo iz vseh simpozijev in strokovnih srečanj?
Pogosto se namreč zgodi da ustanova pošlje nekaj ljudi na izobraževanje, ti dobijo literaturo, sčasoma pa za njo izgine vsaka sled. Tako pa bi bilo lahko vse skupaj vedno dosegljivo in na enem mestu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
igor
Administrator foruma

Pridružen/-a: Pon Avg 2003 0:43
Kraj: RS slovenske Istre - Izola

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 26, 2004 8:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tako bom rekel....

Jaz imam v elektronski obliki knjigo iz debelega rtica - Politravma... - to sem naredil prav kot interaktivni CD in ti ga z veseljem zapecem in posljem...

Tone bi moral imeti vse ostale knjige na svojem racunalniku - ampak samo za obdobje delovanja trenutnega izvrsnega odbora (sept. 2000 - ).

Sam sem ze na vec sejah med drugim povedal, da bi imeli lahko na seminarjih pisno obliko in elektronsko obliko zbornika (knjiga in CD) sam stvar nikoli ni zazivela. Bi pa v tem preimru imel vse dosedaj organizirane semianarje v obliki interaktivnih CD-jev na moji masini...

Glede objave zadev na nasem strezniku pa bi stvar bila lahko izkljucno v taki obliki kot sem dal gor knjigo od Kongresa v Porecu, ki jo se vedno najdes tu:

http://www.resevalci.org/porec

Torej nic uradnega sam na razpolago za tiste, ki knjig niso dobili. Lahko bi mi tudi Tone vse CD-je poslal in bi prispevke iz worda konvertiral v .pdf (Adobe Acrobat) in bi jih imeli vse na enem CD-ju... To bom Tonetu predlagal, sam to bi blo bolj v obliki PDF dokumentov kot knjige.

Na spletnem casopisu "Resevalec" pa bomo objavili nekaj najzanimivejsih objav zadnjih seminarjev to je ze dogovoorjeno, sam ko Tone najde kaj casa da to postima in pregelda pa mi poslje. te namrec lahko obajvim brez pregelda urednistva, saj jih je sekcija ze objavila.

Sama casopis pa bo kmalu zacel tudi z novimi objavami - verjemi, da delamo na temu kar intenzivno in se moramo mi sami se malo skupaj sestavit dorec nekaj fines in zacet objavljat.

Arhiv spletnega casopisa pa bo, dokler bom jaz v urednistvu, garantirano na razpolago na CD-ju

lp Igor

Stupidity isn't punishable by death.
If it was, there would be a hell of a population drop.

Laurell K. Hamilton
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Informatika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu