www.resevalci.org Seznam forumov www.resevalci.org
.: forum reševalcev v zdravstvu Slovenije :.

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Galerija
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Tehnologija na področju našega poklica
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Gorcha

Pridružen/-a: Ned Avg 2006 1:22

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 07, 2006 4:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jaz mam do prve bolnice 10km, pa še to, ko sm šel so bli zunaj vsi zdr. reševalci, pa nism upal kuj slikat, kaj bi si te mislili(ka te toti f**** dela)
magnum-man

Pridružen/-a: Sre Jul 2006 20:50
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 07, 2006 6:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pa kaj če so uzuni pač sliknš ane!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
magnum-man

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 07, 2006 11:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Gorcha nobeden te nav pojedu tko da lahko SLIKAŠ!
Nazaj na vrh
Gorcha

Pridružen/-a: Ned Avg 2006 1:22

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 10, 2006 9:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ko bom šo v bolnico(sm pogosto, ker se vedno razbijem Very Happy )bom sliko
igor
Administrator foruma

Pridružen/-a: Pon Avg 2003 0:43
Kraj: RS slovenske Istre - Izola

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 10, 2006 11:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

igor je napisal/a:
Bi pa jaz morda prosil avtorje, da izvorne slike zamnjsate na sirino foruma oz. max 800 pixlov, ki ni kaj dosti pregeldno slajdat levo in desno po vsebinah, ker je prevelika slika popacila forum.

lp, i

Magnum-man;

lepo prosim (ze drugic) zmanjsaj izvorne datoteke slik, ki vrzejo tablo iz osnovne oblike - forum je nepregleden... Beri zgoraj.

Slike pa so:
http://www3.shrani.si/files/img1499741598.jpg
http://www3.shrani.si/files/img1519741601.jpg
http://www3.shrani.si/files/img1520741614.jpg
http://www3.shrani.si/files/img1524741619.jpg

hvala, Igor

19. 08. 2006 - Prevelike slike odstranjene!

Stupidity isn't punishable by death.
If it was, there would be a hell of a population drop.

Laurell K. Hamilton
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
magnum-man

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 30, 2006 9:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nazaj na vrh
Basulja

Pridružen/-a: Pet Okt 2006 15:39

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 15, 2006 9:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jst mam samo eno vprašanje in sicer danes sem videl vozilo, k je enako (ista znamka) kot večina reševalnih vozil tu v Ljubljani, vendar s to razliko, da je bilo pobarvano in polepljeno z policijskimi označbami! Kot nekakšen policijski rešilec......
Mi lahko kdo pove kaj to vozilo je in zakaj se ga uporablja in ob kakšnih primerih (mislm da ga ni videt tko pogosto, jst sm ga prvič....)

Evo, zgledalo je točno tako, samo v modri barvi in označbah policije!

Nazaj na vrh
IPP

Pridružen/-a: Čet Jun 2004 22:49

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 15, 2006 11:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Basulja je napisal/a:
Jst mam samo eno vprašanje in sicer danes sem videl vozilo, k je enako (ista znamka) kot večina reševalnih vozil tu v Ljubljani, vendar s to razliko, da je bilo pobarvano in polepljeno z policijskimi označbami! Kot nekakšen policijski rešilec......
Mi lahko kdo pove kaj to vozilo je in zakaj se ga uporablja in ob kakšnih primerih (mislm da ga ni videt tko pogosto, jst sm ga prvič....)

Evo, zgledalo je točno tako, samo v modri barvi in označbah policije!

Policija ga uporablja za interne namene.Torej večje akcije in vaje. Ekipa so policisti ki so naredili 80 urni tečaj za bolničarja.
Avto opremljen klasično brez kakih večjih odstopan z Murske sobote.
Nazaj na vrh
Basulja

Pridružen/-a: Pet Okt 2006 15:39

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 16, 2006 3:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Najlepša hvala! Applause Applause
Nazaj na vrh
magnum-man

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 18, 2006 6:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jast elam kot študent na vodovodni tak da zmeraj ko pridem čez rampo je policiski kombi-Reševalec tam ko bom imel cajt ga bom poslikal!
Nazaj na vrh
bartol

Pridružen/-a: Sre Feb 2004 11:23
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 18, 2006 10:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

S policijskim rešilcem je pa po informacijah, ki sem jih jaz dobil prejšnje ali pa to leto na dežurstvu v Planici ( mal sem že pozabu Embarassed Embarassed Embarassed )sledeče , ko sem govoril z nekom, ki je bil tam zadolžen za ta avto je ta povedal da z avtom opravljajo dežurstva na raznih aktivnostih usposabljanja. V posadki pa so ljudje , ki prihajajo iz policijske ambulante zdr.teh in zdravniki za bolničarje mi ni znano, vem da je zdr. teh vedno prisoten vsaj tako so mi povedali. Oprema je standardno sodobna in je bila povsem primerljiva z nami.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Jinho

Pridružen/-a: Pet Jul 2006 13:50

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 20, 2006 6:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A ima kdo mogoče kako slikco tega avta?
Nazaj na vrh
Balko

Pridružen/-a: Sre Maj 2005 18:45
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 20, 2006 8:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

MHA

Pridružen/-a: Pon Avg 2006 18:43
Kraj: Prlekija - Ljutomer

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 20, 2006 9:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pa koliko ima policija takih vozil?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
IPP

Pridružen/-a: Čet Jun 2004 22:49

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 23, 2006 3:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

MHA je napisal/a:
Pa koliko ima policija takih vozil?

Enega.
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Tehnologija na področju našega poklica Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
Stran 2 od 4

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu