www.resevalci.org Seznam forumov www.resevalci.org
.: forum reševalcev v zdravstvu Slovenije :.

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

http://www.rettmobil.org/ SEJEM

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Izobraževanje
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Če bi bila možnost organiziranega ogleda Sejma, bi šel ?
Da
85%
 85%  [ 17 ]
Ne
0%
 0%  [ 0 ]
Mogoče
15%
 15%  [ 3 ]
Skupaj glasov : 20

Avtor Sporočilo
umetna_bradavicka
Moderator foruma

Pridružen/-a: Pet Jan 2004 13:08
Kraj: stajerska

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 11, 2006 8:08 pm    Naslov sporočila: http://www.rettmobil.org/ SEJEM Odgovori s citatom

Mene pa zanima ce je kaj kandidatov za tale sejem v Nemciji...
recimo ce organiziram(o) kaki bus, pa mogoce se gor "prespi..." ...
Sašo

Pridružen/-a: Pet Apr 2004 17:22
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 13, 2006 7:48 am    Naslov sporočila: ... Odgovori s citatom

Jst bi bil takoj za, vendar ma naš ZD izlet ravno ta vikend....
saxtenor3

Pridružen/-a: Pet Maj 2005 22:27
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 14, 2006 3:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz se takoj za!!! Sem takrat na dopustu.... Laughing
umetna_bradavicka
Moderator foruma

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 14, 2006 5:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ma bolj slabo kaze... ce se nas nabere za kak mali avtobus se ga ga zrihtat...
pm_me...
saxtenor3

Pridružen/-a: Pet Maj 2005 22:27
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 14, 2006 8:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če boš kaj zrihtal, obvezno javi!Bom pa še jaz pri nas naše fante vprašal.
bartol

Pridružen/-a: Sre Feb 2004 11:23
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 15, 2006 2:33 am    Naslov sporočila: Sejem Odgovori s citatom

No, ne obupat še ! Jest bi šel tud in si bom zrihtal frej če bo organizirano in bo ugodno, pa še kakšnega bom nahecal. Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
umetna_bradavicka
Moderator foruma

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 15, 2006 1:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

a bi prespal al "gasa nazaj"
bartol

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 17, 2006 10:23 pm    Naslov sporočila: sejem Odgovori s citatom

ma jest bi prespal, sam tko za kako bol študentsko ceno!! Čeprav pa mi je vseeno se bom prilagodil situaciji. Jest sem sam mislu tko še mal spoznaven večer zraven met!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
bartol

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 18, 2006 1:43 am    Naslov sporočila: sejem Odgovori s citatom

No končno mal cajta v službi Crying or Very sad . Tko da sem na net skoču in mal pogledu za spanje če koga še zanima Question . Najugodnejša moja varianta za spanje je v 6.5km oddaljeni vasici (Hessen), Landgasthof Kramer hotel ***. 36eur za enoposteljno in 62 eur za dvoposteljno sobo. http://www.your-europe-hotel.com/st/en/fulda.htm. Upam da te reklame ne zbiše admin. Embarassed Embarassed Embarassed
Nazaj na vrh
umetna_bradavicka
Moderator foruma

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 18, 2006 4:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

poslal so mi ponudbo...
RETTmobil 2006

FULDA 11. – 13.05.2006
Več o sejmu na www.rettmobil.org

ODHOD : PETEK, 12.05.06

SPORED POTOVANJA :

1.DAN, PETEK 12.05.06 : CELJE - FULDA
Zvečer ob 21.00 odhod modernega turističnega avtobusa v Fuldo. Nočna vožnja skozi Avstrijo proti Welsu in dalje v Nemčijo. Potovanje po avtocesti mimo mesta Passau, Regensburg in dalje mimo Wuerzburga do mesta Fulda.

2.DAN, SOBOTA 13.05.06 : FULDA - CELJE
Ob približno 09.00 prihod na sejmišče in CELODNEVNI STROKOVNI OGLED SEJMA RETTmobil 2006. Ob 18.00 vožnja v Slovenijo (cca 11 ur potovanja). Prihod v Slovenijo v jutranjih urah naslednjega dne.

CENA POTOVANJA ZA OSEBO JE:
28.000 SIT = 116,84 EUR (MINIMUM 20 PLAČANIH POTNIKOV) in
22.800 SIT= 95,14 EUR (MINIMUM 25 PLAČANIH POTNIKOV)
V ceni potovanja je zajeto : avtobusni prevoz na omenjeni relaciji, stroški dveh voznikov, stroški cestnin in taks za vožnjo po Sloveniji, Avstriji in Nemčiji, DDV, vodstvo potovanja, organizacija potovanja.

DOPLAČILA :
Enodnevna vstopnica za sejem : 10 EUR (?)
MHA

Pridružen/-a: Pon Avg 2006 18:43
Kraj: Prlekija - Ljutomer

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 29, 2006 1:30 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kdaj je pa naslednji sejem?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
MHA

Pridružen/-a: Pon Avg 2006 18:43
Kraj: Prlekija - Ljutomer

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 29, 2006 1:32 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

10-12 maj 2007
A boste spet organizirali?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
umetna_bradavicka
Moderator foruma

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 29, 2006 9:34 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

glede na to da smo se imeli ful dober in da nas je slo ZELO veliko... seveda ... Very Happy Laughing

Arrow najbrz si zacutil ironijo v mojem stavku Rolling Eyes
bartol

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 29, 2006 12:52 pm    Naslov sporočila: sejem Odgovori s citatom

ja sej sploh ni blo slabo sam volja je prevečim manjkala Wink . Očitno je pač da je za organiziran odhod zmanjkalo avtobusov in kapacitet Twisted Evil Twisted Evil Question prenočišč. Je pa blo veliko za vidt in mesto ponuja dober žur zvečer Smile Laughing Surprised Exclamation . Sej bo drugo leto popravni izpit pa bomo združil moči in se nas bo nabralo vsaj kakih 5-10 v kakem kombiju ali pa dva osebna avta. pa če bol poceni bo cca;100eur z spanjem prevozom in vstopnino. Wink Arrow
Nazaj na vrh
Sašo

Pridružen/-a: Pet Apr 2004 17:22
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 29, 2006 1:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kompanija, v Welsu blizu Salzburga, dobre 3 ure iz Kobarida je podoben sejem v začetku oktobra, mislim da prvi teden... Ta sejem je vsaki dve leti, in nazadnje sem bil gor-odlično organizirano...
Več se da dobit na www strani sejmišča...
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Izobraževanje Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu