www.resevalci.org Seznam forumov www.resevalci.org
.: forum reševalcev v zdravstvu Slovenije :.

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

TEKMOVANJE REŠEVALCEV SLOVENIJE
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Sekcija reševalcev v zdravstvu
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
sfeder

Pridružen/-a: Ned Dec 2003 11:31
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 25, 2007 11:47 am    Naslov sporočila: tekmovanje NMP ROGLA 2007 Odgovori s citatom

No, kako spoštovani ste vsi nabriti in naspidirani za na tekmovanje, al le skrivate svoje priprave na nastop. Na tekmovanje se morate odpraviti sproščeni in neobremenjeni z rezultatom, kajti samo tako lahko delate kar najbolj profesionalno. Tako kot odhajamo na intervencijo, ko smo začeli delati v tej službi smo si zelo želeli na intervencijo, vendar ko pa je dispečer poklical št mojega avtomobila pa so se že začele potiti roke, da o obveznem lulanju pred intervencijo ne govorimo, na kraju intervencije smo le s težavo dobili zaščitne rokavice na roke pa še so bili prsti za eno dožino preveliki. danes po toliko letih si še vedno želim kvalitetne intervencije, vendar je slika malo drugačna, ko se peljem na kraj ne razmišljam o sami situaciji, skoncentriran sem samo na vožnjo, katera zahteva 100% zbranost sploh na motorju. Tako, da resnično pridite sproščeni in željni tekmovanja.

veliko uspeha pri tekmovanju in lep pozdrav
Danijel
saxtenor3

Pridružen/-a: Pet Maj 2005 22:27
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 01, 2007 9:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lep pozdrav

Kot eden izmed udeležencev na prvem tekmovanju ekip NMP v Sloveniji bi v prvi vrsti rad pohvalil organizatorje - ZD Slov. Konjice ! Applause Applause Takšno tekmovanje smo potrebovali v SLoveniji. Tekmovanje je bilo izredno dobro organizirano, naloge pa postavljene zelo podobne tistim, s katerimi se srečujemo skoraj vsakodnevno.
Vsaka naloga je imela nekaj zank, vendar če si te zanke pravočasno odkril je delo potekalo nemoteno naprej. Če pa teh zank nisi odril pa se je stanje "pacienta" iz minute v minuto slabšalo, dokler ga nismo stabilizirali!! Kaj drugega kot pohvalit enostavno ne morem.
Tudi statisti so bili pravi filmski igralci in prav njim gre tudi velika zasluga da smo nekateri enostavno čisti "padli not" !!!! Embarassed Moram rečt da sem se čisto vživel v naloge in da sem se na tem tekmovanju poleg tega da sem se lepo imel še marsikaj naučil.

Zato še enkrat na koncu : BRAVO KONJICE !!!!!!!!! Applause Applause Applause
supersonic

Pridružen/-a: Tor Jun 2007 17:11
Kraj: štajerska

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 02, 2007 10:19 am    Naslov sporočila: BRAVO Odgovori s citatom

Tud jaz sem bil eden od udelezencev tekmovanja... Vse pohvale Konjicam za odlicno izvedbo tekmovanja, ter druzenja!!

Dogodki so bili odlicni, statisti prav tako!! Vse NAJ NAJ!!
Buki

Pridružen/-a: Sre Feb 2005 10:05
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 02, 2007 1:32 pm    Naslov sporočila: Lep pozdrav!! Odgovori s citatom

Kaj naj rečem;vsa čast Konjicam, posebej Satler Jasni da je imela "jajca" za taki projekt in seveda sodelavcem Applause. Sam sem tekmoval in sem si mislil da bo super, ampak to je bilo nad vsemi mojimi pričakovanji Smile
Samo tako naprej z tradicionalnim tekmovanjem, pa se bodo Čehi lahko prišli učit o organizaciji
Razz.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jasna

Pridružen/-a: Čet Maj 2007 10:28

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 02, 2007 4:48 pm    Naslov sporočila: 1.tekmovanje ekip NMP - ROGLA 2007 Odgovori s citatom

Vesela sem, da nam je uspelo spraviti projekt skozi in da se je večina udeležencev zadovoljna.
Vendar pa je za tako organizacijo potrebno dosti ljudi, dobre volje in časa. Ekipa, ki je intenzivno delala zadnja dva tedna pred tekmovanjem je imela tudi največ zaslug, da je ispadlo tako kot je.
VLADO, BOJAN, MARKO, ANDREJ, SAMO, ZDENKO, DARINKO, JANJA, KATJA,IRENA, MOJCA, MIHAELA, DEJAN, IRENA K., MIHAELA P. To je ekipa, ki jo lahko sanjate.

Naš moto pri organizaciji je bil: DODAJ TUDI TI SVOJ DELEŽ, IN SKUPAJ NAM BO USPELO!!

JASNA
Nazaj na vrh
supersonic

Pridružen/-a: Tor Jun 2007 17:11
Kraj: štajerska

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 02, 2007 5:14 pm    Naslov sporočila: še nekaj! Odgovori s citatom

A ima kdo kakšne fotke!! Da se malo vidimo!!
jozep

Pridružen/-a: Ned Nov 2003 1:09
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 05, 2007 9:58 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vse čestitke organizatorjem tudi s strani Sekcije reševalcev v zdravstvu! Ko me je pred skoraj letom (6. decembra lani) z mailom o nameri obvestila iniciatorka srečanja Jasna SATLER in prosila za sodelovanje Sekcije, si nikoli nisem upal predstvaljati, da prvo srečanje izpeljano na tako visoki (profesonalni) ravni. Mislim, da je s podobnimi občutki udeležence pozdravil tudi g. Marko Gričar v imenu SZUMa. Rad bi brez nakladanja rekel organizatorjam - SAMO TAKO NAPREJ in DRUGO LETO SMO TUDI Z VAMI - vabljeni tudi ostali obotavljalci (s primorske so bili samo Tolminci, z dolenske samo Kočevci, z gorenjske samo Kranjci, s prekmurske samo MS).

Jaz sem naredil nekaj slik in malo filmčka, več nisem mogel, da ne bi kdo rekel, da nisem resno vzel sodniškega dela ..... kakšno sliko Vam lahko pošljem po mailu, saj jih ne znam naložiti na naš portal (bom prosil Igorja ali Erika) ... čeprav so velike ... bodo pa v kratkem na netu, saj so organizatorji obljubili, da bodo pripravili portal
andrejf
Moderator foruma

Pridružen/-a: Pet Sep 2003 14:32
Kraj: Ljubljana (Litija)

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 08, 2007 1:55 pm    Naslov sporočila: Čestitke Odgovori s citatom

Končno sem se po tekmi toliko "odtajal" (tudi sodniki nismo bili izvzeti vremenskim vplivom Confused ) , da mi je uspelo zbrati nekaj misli in vtisov , ki jih lahko delim z vami. Najprej vse čestitke in pohvale Jasni in njenemu timu za odlično pripravljeno in izvedeno tekmovanje - kapo dol. Jasni sem to sicer povedal že uvodoma pred samim začetkom tekmovanja pa mi ni verjela, da bo tako Laughing

Drugo pa bi izrekel vse pohvale tudi samim tekmovalcem, ki so zbrali toliko poguma, da so se prijavili in udeležili prvega tekmovanja ekip NMP v R Sloveniji, ki je bilo zaradi prisotnosti kolegov iz Karlovca tudi mednarodno.

Nekaterim članom iniciativnega odbora za ustanovitev sekcije (beri retrospektiva) se nam je kar milo storilo (borovničke niso imele nič zraven Twisted Evil ), ko smo v petek zvečer analizirali in premlevali dogajanje na tekmi,

Skratka štart je bil izjemno dober in nad pričakovanji. Znano je že, da bo naslednje leto druga tekma na kateri se zagotovo vidimo v takšni ali drugačni vlogi.
jasna

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 16, 2007 8:35 am    Naslov sporočila: Tekmovanje ekip NMP Rogla 2007 Odgovori s citatom

Smile
DVD s tekmovanja na Rogli lahko ekipe naročite pri : g. RIBIČ BORUTU
na tel: 041-742-909 ali na email: info@multistudio.si.
jasna
Nazaj na vrh
jasna

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 29, 2008 3:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

LEP POZDRAV REŠEVALCI!

2. TEKMOVANJE EKIP NMP - ROGLA 2008 JE PRED VRATI.
TRUDIMO SE, DA BI PRIPRAVILI ČIM BOLJŠE KAR JE V NAŠI MOČI.
LETOS TUDI Z NEKAJ NOVOSTI. VZPOREDNO S TEKMOVANJEM BODO POTEKALE TUDI UČNE DELAVNICE ( PROGRAM SI OGLEJTE NA SPLETNI STRANI WWW.TEKMOVANJE-NMP.NET)

TOREJ, ZAKAJ ČAKATE S PRIJAVAMIO????
POLEG TEKMOVANJA BO NA ROGLI TUDI DOBER ŽUR!!!!

IZGOVORI, DA NE MORETE DOBITI FRAJ TRI DNI SO NEPOTREBNI, KER SE V ČETRTEK PRIČNE URADNI DEL OB 19 URI. TOREJ STE LAHKO ŠE CEL DOPOLDAN V SLUŽBI A NE?
VERJAMEM PA, DA IMATE TEŽAVE Z DOHTARJI, KI SE NERADI PUSTIJO OCENJEVATI. ČE STE PREBRALI PRAVILNIK TEKMOVANJA, TAM NEKJE PIŠE, DA JE RAZDELITEV DEL IN NALOG DOMENA ZDRAVNIKA.... KAR POMENI, DA LAHKO VODI INTERVENCIJO TUDI REŠEVALEC. DOHTAR BO PA ŽE POSKRBEL ZA TERAPIJO, KO BO TREBA DA BO VOLK SIT.....

JASNA
Nazaj na vrh
jasna

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 05, 2008 6:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Very Happy NAGRADE NA 2. TEKMOVANJU EKIP NMP - ROGLA 2008

1. NAGRADA - AED
2. NAGRADA - UKW POSTAJA
3. NAGRADA - SVETILKA MAGlite
4. NAGRADA ( še v dogovoru)
5. NAGRADA ( še v dogovoru)
Nazaj na vrh
saxtenor3

Pridružen/-a: Pet Maj 2005 22:27
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 02, 2008 2:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nekaj utrinkov iz letošnje Rogle 2008

http://www.mojvideo.com/video-rogla-2008-1/c1539aa8b63a9c709582

http://www.mojvideo.com/video-rogla-08-2/520ac32d16b589ef89c5

http://www.mojvideo.com/video-rogla-08-3/7752a854c1b31861c7f1
jasna

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 02, 2008 3:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Very Happy
DVD S POSNETKI 2. TEKMOVANJA EKIP NMP - ROGLA 2008 LAHKO NAROČITE PRI G. RIBIČ BORUTU NA TEL. 041-742-909.
OD VAS POTREBUJE LE PODATKE O ŠTARTNI ŠTEVILKI EKIPE, DA LAHKO ZMONTIRA POSNETKE EKIPE Z VSEH DELOVIŠČ.

NA SPLETNI STRANI TEKMOVANJA WWW.TEKMOVANJE-NMP.NET BODO NA VOLJO POSNETKI NAJBOLJŠIH TREH EKIP IN SLIKE KOLIKOR JIH IMAMO.
Very Happy
Very Happy

JASNA
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Sekcija reševalcev v zdravstvu Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu