www.resevalci.org Seznam forumov www.resevalci.org
.: forum reševalcev v zdravstvu Slovenije :.

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Kolegu v čast.....
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Vaše in naše izkušnje iz prakse
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
reanimator

Pridružen/-a: Ned Jun 2004 13:04
Kraj: lj

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 08, 2004 8:31 pm    Naslov sporočila: Kolegu v čast..... Odgovori s citatom

Exclamation Exclamation Exclamation

Pozdravljeni !!!

Danes sem bil priča hudi prometni nesreči,še hujša se mi je zdela ker je bil soudeležen in huje prizadet naš kolega REŠEVALEC,ki je opravljal svoje poslanstvo kot voznik motornega kolesa -Reševalec na motorju ter med intervencijo naletel na nesrečen oz.nevaren splet okoliščin.....,hudo mi je zanj,sočustvujem z njegovimi najbljižjimi ter vsemi ki zdaj upamo na njegovo kar najboljše okrevanje,želim da bi se še vrnil med nas ter še mnogim napravil veliko dobrega,kot do sedaj.....,slišal sem da je prvo težko operacijo že prestal,naj se tako drži še naprej....držimo pesti....

V upanju na najboljše pozdrav!!! T-r Crying or Very sad
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
KONJAK

Pridružen/-a: Čet Dec 2003 13:25

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 08, 2004 9:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Angeli varuhi bedijo nad njim. Sem jih vidu. Vemo, da bo naš JAFA pridno okreval in še veselo špilal "Na golico".

Vse najlepše od prijatelja Konjaka.
Nazaj na vrh
andrejf
Moderator foruma

Pridružen/-a: Pet Sep 2003 14:32
Kraj: Ljubljana (Litija)

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 08, 2004 9:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na forumu gasilci.org se je na podlagi dezinformacije pojavila novica, da je v tej nesreči prišlo do tragičnega izida. Novico sem demantiral in pozval vse, ki skupaj z nami vršijo isto poslanstvo, da skupno držimo pesti v želji da naš JAFA čimpreje in čimbolje okreva.

Žal mi je, da so se uresničile najbolj pesimistične napovedi glede reševanja z motorjem. Veliko raje bi videl, da sem jaz na njegovem mestu Sad .
reanimator

Pridružen/-a: Ned Jun 2004 13:04
Kraj: lj

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 08, 2004 9:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Crying or Very sad

Vsi bi se najraje žrtvovali,toda upajmo in stojmo z njim,v mislih...,s tem mu precej pomagamo,vsi pa vendar vemo da tako stvar vedno lahko kdo obrne in nastane iz tega dezinformacija,kar pa našemu kolegu trenutno ne pomaga,drži se JAFA......vsi smo s teboj..............

:
Nazaj na vrh
Nedotakljivi

Pridružen/-a: Tor Maj 2004 15:00
Kraj: (evropa)

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 09, 2004 2:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaffa čim prej se pozdravi!Mi vsi verjamemo da ti bo uspelo !
Ko se pa zrihtas pa častim pir !
Lp mopedist Wink Wink
bartol

Pridružen/-a: Sre Feb 2004 11:23
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 10, 2004 1:38 am    Naslov sporočila: Držim pesti Odgovori s citatom

JAFA upam ,da boš čimprej in čimbolje okreval
bodi trmast ,kot si znal biti ,ko smo bili sošolci.
Kolegialni pozdrav.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
janezk

Pridružen/-a: Sre Nov 2003 22:26
Kraj: Velenje

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 10, 2004 5:48 pm    Naslov sporočila: DRŽIMO PESTI!!!! Odgovori s citatom

Tudi v Velenju z vsem srcem upamo, da bi kolega okreval!
JAFA DRŽI SE!!!!
jozep

Pridružen/-a: Ned Nov 2003 1:09
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 12, 2004 5:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

.... čeprav malo skurjeni (včeraj smo imeli že 3 piknik služb NMP - beri reševalcev - Gorenjske v Ribnem pri Bledu) vsi gorenjci držimo pesti za ponesrečenega motorista iz Ljubljane
Posavec Anton

Pridružen/-a: Tor Sep 2003 0:22
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 13, 2004 10:42 am    Naslov sporočila: Jafa Odgovori s citatom

Rad bi samo to povedal, da se Peter dobro drzi in lepo napreduje. Kdaj ga bodo zaceli zbujati, se bodo odlocili v kratkem (v zacetku tega tedna). Preprican sem, da cuti, da v tem trenutku veliko ljudi misli na njega in mu zeli, da bi bil cimprej zopet med nami. Tezko je, ko vidis vsak dan mlade ljudi, ko so tezko poskodovani v prometnih nesrecah. Ko pa tako vidis sodelavca in kolega, je to pravi sok. Zelo tezko je bilo tudi nasi ekipi, ki ga je sla resevati, medtem ko smo vsi ostali nemo cakali, kaj nam bodo po zvezi sporocili, kako je z njim. Petru vsi zelimo samo najbolje in smo ves cas vsaj v mislih z njim.
Šumadinac

Pridružen/-a: Sob Avg 2004 19:19
Kraj: Notranjska

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 18, 2004 2:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Čim hitrejše okrevanje želim tudi iz moje strani, in upam da se boste vsi njegovi sodelavci, kmalu lahko videli in se pogovorili z njim v službi.
SREČNO JAFA.....
Nazaj na vrh
salus

Pridružen/-a: Čet Maj 2004 21:05

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 19, 2004 1:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sad

Tudi jaz ti rade volje posodim in odstopim svojega angela, do popolnega okrevanja!!!

Prepričani smo, da ti bo uspelo!!! Wink

Nazadnje urejal/a salus Pon Sep 20, 2004 11:18 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
eagle

Pridružen/-a: Tor Jul 2004 16:20
Kraj: Cerknica

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 19, 2004 11:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi gasilci, držimo pesti za najboljše!!
Nazaj na vrh
tomy

Pridružen/-a: Pet Nov 2003 23:13
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 20, 2004 7:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi iz Laškega mu želimo vse najboljše ter čimprejšnje okrevanje.
borči

Pridružen/-a: Ned Feb 2004 18:30
Kraj: postojna

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 23, 2004 9:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

želim mu čimprejšnje okrevanje.
Aljaž G.

Pridružen/-a: Sob Nov 2003 17:51
Kraj: Zagorje ob Savi

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 24, 2004 3:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zagorjani prav tako. Knapovski SREČNO.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Vaše in naše izkušnje iz prakse Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu