www.resevalci.org Seznam forumov www.resevalci.org
.: forum reševalcev v zdravstvu Slovenije :.

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Računalniška igra 911 Paramedic
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Informatika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Matej_

Pridružen/-a: Sre Feb 2004 22:55

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 22, 2004 10:57 am    Naslov sporočila: Računalniška igra 911 Paramedic Odgovori s citatom

A kdo pozna to igro? Smile

Mogoče, kdo ve, preko katerega linka ozr. kje se to igro sploh da dobiti (for free Very Happy ) for buy je ni problema dobiti Sad

Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fargo

Pridružen/-a: Tor Apr 2004 18:58
Kraj: Ljutomer

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 23, 2004 8:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Razz jaz sem jo nasel na "novi", download je dokaj pocasen, ko jo "skinem" ti javim
Exclamation
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Erik
Administrator foruma

Pridružen/-a: Ned Avg 2003 11:34
Kraj: Tolmin

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 24, 2004 4:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi jaz bi pristavil skledo Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
salus

Pridružen/-a: Čet Maj 2004 21:05

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 25, 2004 6:23 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pa še jaz! Wink Lahko?

Lep dan vsem!
Nazaj na vrh
umetna_bradavicka
Moderator foruma

Pridružen/-a: Pet Jan 2004 13:08
Kraj: stajerska

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 25, 2004 9:53 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

seveda bi bil zraven sklede ...
ce ze prinesem zlico, bom se dal za pijaco ...
Nazaj na vrh
stojko

Pridružen/-a: Tor Mar 2004 11:52
Kraj: Postojna

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 25, 2004 9:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fargo da igro, Erik da skledo, bradavička žlice in velikodušno ponudi pijačo, tako, da mi ne preostane drugega, kot da vprašam, če se lahko pridružim gostiji še jaz. Angel
p.s. Dobro, dobro, bom dal za aperitiv.
Nazaj na vrh
igor
Administrator foruma

Pridružen/-a: Pon Avg 2003 0:43
Kraj: RS slovenske Istre - Izola

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 27, 2004 9:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mislim ej, da me ne bi kdo pozabil... operem posodo, ce je treba Wink

Stupidity isn't punishable by death.
If it was, there would be a hell of a population drop.

Laurell K. Hamilton
Nazaj na vrh
umetna_bradavicka
Moderator foruma

Pridružen/-a: Pet Jan 2004 13:08
Kraj: stajerska

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 28, 2004 2:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

kako si kaj fargo ? a si ze sel na dopust ?
Nazaj na vrh
Micka

Pridružen/-a: Sre Apr 2004 9:54
Kraj: Slovenski Javornik

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 30, 2004 11:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

gorenc bo pa pripeljal žlahto

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
janezk

Pridružen/-a: Sre Nov 2003 22:26
Kraj: Velenje

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 09, 2004 10:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi jaz bi prosim....
Rafter

Pridružen/-a: Sre Sep 2003 6:44
Kraj: Southern district of Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 09, 2004 10:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Še je plac za enega? Embarassed Embarassed Embarassed
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
fargo

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 28, 2004 9:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pri 36MB downloada se je ustavilo in se ne premakne-zgolj za kakšen kb,čeprav sem skoraj vedno on-line, ni problem v tem da je moje ADSL "grlo" široko,problem je verjetno v tem,da jo ima zelo malo uporabnikov na strežniku za izmenjavo datotek (ali pa niso on-line), v slučaju da mi download steče do konca, ali jo dobim na kak drug način(ker je že stara),jo bo dobil vsak,ki bo to želel

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
fargo

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 12, 2005 1:17 pm    Naslov sporočila: Paramedic 911 Odgovori s citatom

Uspel mi je sneti igro Paramedic 911 (2CD-ja imena datotek :911 Paramedic Cd 1 - -911A - By Milbinger in 911 Paramedic CD 2 - FLT-911B - by Milbinger , format: BIN),
Že na začetku inštalacije CD1 se pojavi neka napaka. Mogoče za to ker igra ni pisana za XP.
Če bi kdo znal zadevo razvozlati ali preizkusiti mu lahko pošljem CD.
igor
Administrator foruma

Pridružen/-a: Pon Avg 2003 0:43
Kraj: RS slovenske Istre - Izola

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 13, 2005 12:23 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No medtem, ko sem jo cakal da jo poberes sem si jo tudi sam pobral dol... instaliral (brez tezav kljub XP-jem)... da nisi ti morad pozabil .cue datotek, ki jih prav tako rabis k .bin

No, ker se download drugega CD-ja v nedogled sem mal probal prvega in hm... skoraj da dobil odpoved...

No ne zarad nekih napak v pristopu k obravnavi bolnika ampak ta prva teta je skori sla, k nikakor nisem uspel postekat s katerim knofom odpeljat iz lokacije... no pol sem mal postekal... dejansko ne odpeljes ampak nek protokol izpolnes in s tem je "case" zakljucen potem pa mas oceno... Sam to iz "intro-ta" ni bilo razvidno

Tko bom reku igra "je in ni"... opreme mas ful za uporabljat sam... ene stvari so al cudne ene pac uporabim s klikom iz prve druge pa nikakor nocejo iz miske dol... al pa nisem nasel prave lokaciej na ekranu... No dobro mal bo treba se postekat kako kaj aktiviras in kako kateri menu uporabljas - navodil zal ni zraven, tako da tisti, ki kar naprej visite za igricami boste zlahka prsli not.

Zdej pa; tisti, ki mate mulo mi posljite pm pa dam ED2 link, ostali pa tudi...

Stupidity isn't punishable by death.
If it was, there would be a hell of a population drop.

Laurell K. Hamilton
Nazaj na vrh
Posavec Anton

Pridružen/-a: Tor Sep 2003 0:22
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 14, 2005 9:43 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dajte še meni zrihtat to zadevo. Pijačo, hrano, aperitive ste že zrihtali, lahko pa napišem kratek govor, če kaj pomaga Laughing . Igor saj prides kaj v Lj pa prinesi, prosim!
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Informatika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu