www.resevalci.org Seznam forumov www.resevalci.org
.: forum reševalcev v zdravstvu Slovenije :.

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nesreče reševalnih vozil

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Vaše in naše izkušnje iz prakse
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
umetna_bradavicka
Moderator foruma

Pridružen/-a: Pet Jan 2004 13:08
Kraj: stajerska

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 26, 2004 7:53 pm    Naslov sporočila: Nesreče reševalnih vozil Odgovori s citatom

upam da ne bo spet kdo rekel da nabijam poste :

Pa se gremo pogovarjat o nesrečnih slučajih z reševalnimi vozili, v kar spada skorajda vse razen razitih ogledal in miniaturnih praskah ( kar je po 0,5m ne steje ...) in potem sodba ter kazen ...

da zacnem jaz ... ko sme bil se bolj kot ne zacetnik, sem se vracal iz bolnsnice, stari vw z zadnjim pogonom, mal prevec in brez varnostne razdalje po nevihti ki je ravno prav zmocila cestno...
Nekdo pred mani zavija, kolona pocaka, jaz pa ne .... in se je bilo potrebno odlocit ali "usecem " ali dol z ceste zapeljem ... pa sem se skorajda navpicno postavil v "brezno" ...
K sreci ni bili bolnikov v avtu in tudi avtu se ni nic poznalo, potrebno pa ga je bilo potegniti z traktorjem ven ...

PS: pa se ene par razbitih ogledal in ... Embarassed
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Uporabnik001

Pridružen/-a: Sob Mar 2004 15:08
Kraj: Ljubljana-Podutik

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 27, 2004 1:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No ravnokar sem v Veceru prebral novico o še eni prometni nesreci resevalnega vozila...

Včeraj okoli 11.30 se je na glavni cesti Velenje-Slovenj Gradec, v bližini kraja Šmartno pri Slovenj Gradcu, zgodila prometna nesreča, ki se je na srečo končala le z materialno škodo. Voznik osebnega avtomobila VW golf je nepravilno prehiteval in ob tem trčil v reševalno vozilo. To je po trčenju zgolj s sprednjimi kolesi obstalo na cesti, golf pa je končal na njivi ob njej. V nesreči ni bil nihče hudo poškodovan, po podatkih policije pa so kasneje zdravniško pomoč poiskale štiri osebe."

Vir:Vecer

P.s. Po neuradnih podatkih naj bi bil voznik VW nek mladenič z eno letnimi vozniškimi izkušnjami...

LP Aljaž
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Uporabnik001

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 27, 2004 1:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Aja...pa še slikca

Nazaj na vrh
zdetela

Pridružen/-a: Sre Apr 2005 13:05
Kraj: lj-črnuče

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 20, 2005 1:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ta kombi je samo še za odpat luči gor na strehi pa dol vzet
MHA

Pridružen/-a: Pon Avg 2006 18:43
Kraj: Prlekija - Ljutomer

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 29, 2006 1:52 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uporabnik001 je napisal/a:
Aja...pa še slikca

Kako pogledaš sliko?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Uporabnik001

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 29, 2006 6:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

MHA je napisal/a:
Uporabnik001 je napisal/a:
Aja...pa še slikca

Kako pogledaš sliko?

Zdravo,

ja sedaj je ni več gor. Zgleda, da je bila zaradi zavzemanja prostora izbrisana.

Lp,
Aljaž
Nazaj na vrh
magnum-man

Pridružen/-a: Sre Jul 2006 20:50
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 30, 2006 3:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jtočno tako ja učasih je bila še gor ja!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
lela008

Pridružen/-a: Sob Apr 2006 23:58
Kraj: štajerska

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 01, 2006 3:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mi smo pred časom tudi meli prometno z reševalnim vozilom
reševalno vozilo je stalo v koloni zadnje ko je za njim pripeljala škoda s hitrostjo okoli 100km na uro in puna v rešilca ,tega je pol vrglo še v sprednji avo ,tak da je rešilec zlaman zadaj in spredaj
Pacient ki je bil v avtu na nosilih se je prestrašil,reševalca pa sta bila lažje poškodovana
Avto še je zdaj v popravilu..
Nazaj na vrh
umetna_bradavicka
Moderator foruma

Pridružen/-a: Pet Jan 2004 13:08
Kraj: stajerska

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 02, 2006 2:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

če računaš koliko "natisoče km" se dela ... mislim da je čist logično, da kje kaj poči... potem pa če še upoštevaš malce živčnega/utrujenega/pregoretega/in 3x ponižanega reševalca za volanom...

sej tud mi smo ljudje ...
Gorcha

Pridružen/-a: Ned Avg 2006 1:22

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 07, 2006 10:27 pm    Naslov sporočila: Re: Nesreče reševalnih vozil Odgovori s citatom

To mogoče toti, ko si ga razbil Very Happy
umetna_bradavicka je napisal/a:
upam da ne bo spet kdo rekel da nabijam poste :

Pa se gremo pogovarjat o nesrečnih slučajih z reševalnimi vozili, v kar spada skorajda vse razen razitih ogledal in miniaturnih praskah ( kar je po 0,5m ne steje ...) in potem sodba ter kazen ...

da zacnem jaz ... ko sme bil se bolj kot ne zacetnik, sem se vracal iz bolnsnice, stari vw z zadnjim pogonom, mal prevec in brez varnostne razdalje po nevihti ki je ravno prav zmocila cestno...
Nekdo pred mani zavija, kolona pocaka, jaz pa ne .... in se je bilo potrebno odlocit ali "usecem " ali dol z ceste zapeljem ... pa sem se skorajda navpicno postavil v "brezno" ...
K sreci ni bili bolnikov v avtu in tudi avtu se ni nic poznalo, potrebno pa ga je bilo potegniti z traktorjem ven ...

PS: pa se ene par razbitih ogledal in ... Embarassed

igor
Administrator foruma

Pridružen/-a: Pon Avg 2003 0:43
Kraj: RS slovenske Istre - Izola

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 07, 2006 10:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dejmo se potrudit objavljat slike v robovih foruma... Torej ohranit dimenzijo foruma v okvirjih, ki smo jih postavili....
Torkat sem zgornje slike popravil in jih dal eno pod drugo... Ki ena ob drugi ni slo...
Pa sej mi ni glih treba glih na vsako stavr pazit... al ja?

Nazadnje urejal/a igor Tor Okt 09, 2007 12:01 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Uporabnik001

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 09, 2007 11:35 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No upam, da ekipi ni bilo nič hujšega in, da je "trpela" samo pločevina.

http://www.gasilci.org/forum/viewtopic.php?t=5477&start=150

"Drive safe"

Aljaž
Nazaj na vrh
igor
Administrator foruma

Pridružen/-a: Pon Avg 2003 0:43
Kraj: RS slovenske Istre - Izola

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 09, 2007 12:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Aljaz se nanasa na tole:

Nazaj na vrh
supersonic

Pridružen/-a: Tor Jun 2007 17:11
Kraj: štajerska

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 09, 2007 1:53 pm    Naslov sporočila: uuuuuu Odgovori s citatom

A je bil kdo poškodovan??
magnum-man

Pridružen/-a: Sre Jul 2006 20:50
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 18, 2007 9:29 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Vaše in naše izkušnje iz prakse Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu