www.resevalci.org Seznam forumov www.resevalci.org
.: forum reševalcev v zdravstvu Slovenije :.

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Pomoč diplomski nalogi - z reševanjem spletne ankete

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Reševalci v zdravstvu v Sloveniji in drugje
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ribn'can

Pridružen/-a: Sob Jan 2012 20:02

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 08, 2012 8:51 pm    Naslov sporočila: Pomoč diplomski nalogi - z reševanjem spletne ankete Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

v sklopu diplomskega dela sem se odločil raziskati področje varovanja zdravja zaposlenih v sistemu reševanja in prvega posredovanja.

Tukaj se oglašam z željo in v upanju, da obstajajo somišljeniki, da je potrebno gasilstvu, reševalstvu in policiji nameniti več pozornosti iz vidika varovanja zdravja.

Da bi bili rezultati anket odraz dejanskega stanja, vas prosim za pomoč in reševanju ankete namenite pet minut vašega časa.

Morda bo diplomsko delo pripomoglo k izboljšanju dosedanje kulture in odnosa do zaposlenih v operativi. Morda pa bodo realni rezultati celo iztočnica za beneficirano delovno dobo ali morda le podaljšan letni dopust.

Za pomoč se vsemm v naprej zahvaljujem

POVEZAVA NA ANKETO

Spletna anketa bo aktivna do sredine februarja 2012.

Hvala in lep pozdrav, Andraž
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igor
Administrator foruma

Pridružen/-a: Pon Avg 2003 0:43
Kraj: RS slovenske Istre - Izola

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 10, 2012 6:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

anketa resena.

Manjka mi moznost komentarja pri nekaterih vprasanjih na katera sem tezko odgovoril.

Pri samih vprasanjih se mi zdi, da se najvec ugotavlja kolicina stres-a, ki ga posameznik obcuti ob delu. Zal pa so vprasanja so morda nekoliko prevec usmerjena v poklic gasilcev in pri marsikaterem se mi zdi, da nisem nasel pravih vzporednic.

Upam, da vseeno pomaga.
Nazaj na vrh
ribn'can

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 10, 2012 6:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ja, tudi sam sem opazil določene pomanjkljivosti, je pa povsod povezava, saj sem si zastavil hipoteze, na katere sem kreiral vprašalnik.
hvala za odgovore.
Nazaj na vrh
umetna_bradavicka
Moderator foruma

Pridružen/-a: Pet Jan 2004 13:08
Kraj: stajerska

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 05, 2012 7:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

trapasto, a to maš za osnovno šolo,....

1) kak naj vem občutek pri požaru če nisem na nobenem
2) stran 26 in 27 sta enaki...

eh sej bi še našteval
ribn'can

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 09, 2012 8:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

umetna_bradavicka je napisal/a:
trapasto, a to maš za osnovno šolo,....

1) kak naj vem občutek pri požaru če nisem na nobenem
2) stran 26 in 27 sta enaki...

eh sej bi še našteval

1) ne, ni za OŠ,

2) ravno v tem je bistvo, kako sodelujete pri požarih. ali greste ob manjših požarih zraven v ogenj ali samo čakate zunaj (delal bom razliko med intervencijami in službami)
primerjal bom službo gasilca, reševalca in policista ob požaru (lahko bi tudi ob prometnih nesrečah, ki so toliko bolj stresne, vendar na prometne gasilcev ne kličejo vedno, na požare pa policijo in reševalce praviloma kličejo zaradi duševnih stisk, zastupitev s CO, opekline...)

3) 26. in 27. nista ista, vprašalnik je resda isti, razlika je v obdobju, ki ga gledaš (da bo razumljivo, posredovanja so nekomu lahko tudi v veselje, trenutno... vendar po nekaj časa, se lahko kljub zadovoljstvu ob posredovanju, kažejo znaki stresa, bolezni).
Nazaj na vrh
jozep

Pridružen/-a: Ned Nov 2003 1:09
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 29, 2012 9:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

... sem rešil anketo, veliko sreče z obdelavo, upam, da je zaželen odziv!?
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Reševalci v zdravstvu v Sloveniji in drugje Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu