www.resevalci.org Seznam forumov www.resevalci.org
.: forum reševalcev v zdravstvu Slovenije :.

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

nujna vožnja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Vaše in naše izkušnje iz prakse
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
kordy

Pridružen/-a: Sre Nov 2011 16:55
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 13, 2012 2:10 am    Naslov sporočila: nujna vožnja Odgovori s citatom

pozdravljeni! sem vablen na zagovor ker sva s šoferjem prepeljala otroka iz zd ... do pediatrične klinike zdravnik v zd nama je rekel naj greva pod nujno klical sem v naš dispeč (delam pri privatniku) da greva pod nujno in ker šofer ni imel treh čistih v glavi in je divjav skozi naselja 140-160 km/h kljub mojim opozorilom če se zaveda morebitnih posledic ob nenadenm zaviranju ali morebitni prometni nesreči in da mu lučke in sirena v takšnih razmerah ne dovoljujejo oz. mu promet in razmer na cestah ne dopuščajo takšnih hitrosti ni prenehal z BRUTALNO vožnjo in ker je on pri naši firmi ˝ritoliznik˝. mamica dojenčice je bila v spremstvu in je podala na firmo pritožbo da je bila vožnja BRUTALNA sem na zagovoru pred direktorjem jaz kot tehnik in ne on kot voznik ker je ˝RITOLIZNIK˝ ali obstaja kje kakšen zakon na katerega se lahko zgovarjam in obdržim službo ker jaz se ne počutim krivega za njegovo divjanje ker sem ga med vožnjo opozoril naj vozi primerno razmeram in naj pazi na zdravje ostalih v vozilu. za odgovore se vam v naprej zahvaljujem!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomy

Pridružen/-a: Pet Nov 2003 23:13
Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 13, 2012 9:13 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja po mojem je že v osnovi zdravnik naredil napako, ko je klical vas, ker bi moral klicati ekipo NMP, ki deluje v okviru javne službe.
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Vaše in naše izkušnje iz prakse Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu