www.resevalci.org Seznam forumov www.resevalci.org
.: forum reševalcev v zdravstvu Slovenije :.

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Prva pomoč, Priročnik + DVD - Težave s filmi

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Informatika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
bronchi

Pridružen/-a: Sre Mar 2009 20:08
Kraj: okolica Lj

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 01, 2009 5:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni! Tudi sama sem se odločila za nakup te knjige, ker me vse kar je povezano s prvo pomočjo in kar je v zvezi s tem, zelo zelo zanima.(Mogoče malo prekmalu, saj te snovi niti v SŠ še nismo vzeli Laughing)
Prosila pa bi, če mi lahko kdo, ki to knjigo že ima pove, če mu v priloženem CD-ju videi normalno delujejo. Pri parih videih mi namreč ne deluje zvok, pri zadnjem videu, ki naj bi prikazal vožnjo z reševalnim vozilom, pa mi video že kmalu na začetku zamrzne Confused Embarassed
Ali ima kdo podobne težave??? Sem poslala reklamacijo pa so mi odgovoril, da normalno deluje...pa se mi vseeno čudno zdi, zakaj dajo na CD filmčke , ki ne delujejo v celoti...Embarassed Confused Sad Shocked
Lep pozdrav
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tadej2010

Pridružen/-a: Tor Sep 2008 19:24

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 02, 2009 10:17 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

s katerim programom pa predvajaš filmčke?
Nazaj na vrh
bronchi

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 02, 2009 11:31 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

evo zdej mam en nov program(GOM Media file-če je to to?), prej sem predvajala pa tako, da sem imela CD v računalniku in sem preko interneta..nekak tko Razz
moram rečt, da v tem programu zdej mi pa filmček ne "šteka" ...zdej bom ugotovila, da sem sama en bimbo po domače, ker sem samo napačne programe imela za predvajanje. Je pa zanimivo to, da so mi drugi filmčki delal, samo porod in ta nujna vožnja reševalnega vozila nista delala. Sedaj mi ne zmrzuje več, samo še zrihtat moram da bo zvok delal...če sploh je v originalu posnet? Laughing Embarassed
tadej2010

Pridružen/-a: Tor Sep 2008 19:24

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 03, 2009 2:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

je tut zvok ja
Nazaj na vrh
bronchi

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 03, 2009 2:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

zakaj pa mi ne dela? Confused v katerem programu pa ti predvajaš??
igor
Administrator foruma

Pridružen/-a: Pon Avg 2003 0:43
Kraj: RS slovenske Istre - Izola

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 03, 2009 10:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Player je nepomemben uporabljas pac tistega, ki ti je vsec (prakticen) velika vecina playerejv zna delat z vsemi filmi... Osebno mi je sicer Gom zelo simpaticen a jih "po potrebi" uporabljam se kar nekaj... In vcasih je le treba poseci po ze pozabljenem Classic Media Player-ju.

Sicer pa za uporabo CD-ja, ki je prilozen knjigi ga preprosto zazenes in brskas po poglavjih iz kazala, zagon filmov je vkljucen v besedilu, ko ga beres (ni potrebno zaganjati filmov v posebnem playerju) torej normalna uporaba CD-ja s pomocjo kazala te pripelje do filmov, ki jih gledas med tekstom.

Tvoj problem so codeci... Player uporablja tiste, ki jih imas instalirane in, ce nekaterih nimas jih ne more uporabiti. Da ne dolgovezim si poberi K-lite najdes ga TU. Kliknes na download za zadnjo izdajo 5.0 in izberi full verzijo ("scrollaj" po strani, ki na vrhu imas samo "update"). Ce kak mirror ne dela izberi drugega. Pri instalciji pa je dovolj, ce izberes "profile 5 - Playback Essentials" kar je seveda tvoja odlocitev sam za "normal user-je" je to 3x prevec. In mora delat vse. Obenem K-Lite zna odstranit stare verzije codec-ov in jih nadomestiti z novimi konflikti so precej redki.

Ce pa smatras, da bi le bilo smiselno imeti le ustrezen codec in to urediti na malo bolj profesionalni ravni si lahko preberes vec TU in najdes vse kar te zanima. En programckov za ugotavljanje kateri codec ti manjka (enostaven za uporabo in dovolj dober) pa je G-Spot.

lp, i

Stupidity isn't punishable by death.
If it was, there would be a hell of a population drop.

Laurell K. Hamilton
Nazaj na vrh
bronchi

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 04, 2009 10:34 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

oo to pa je izčrpen odgovor! Very Happy
najlepša hvala, sporočim, če dela, ko inštaleram
Smile
Lep pozdrav!
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Informatika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu