www.resevalci.org Seznam forumov www.resevalci.org
.: forum reševalcev v zdravstvu Slovenije :.

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Pripravništvo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Izobraževanje
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
vdoroteja

Pridružen/-a: Pon Sep 2006 10:34

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 25, 2006 10:38 am    Naslov sporočila: Pripravništvo Odgovori s citatom

Pozdravljeni,
mene pa zanima, če lahko pri reševalcih opravljam obvezno pripravništvo. Pred 4 leti sem končala srednjo zdravstveno šolo, dobila naziv zdravstveni tehnik, vendar pripravništva nisem opravljala, zato zdaj pošiljam prošnje povsod.
lep pozdrav, tea
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
igor
Administrator foruma

Pridružen/-a: Pon Avg 2003 0:43
Kraj: RS slovenske Istre - Izola

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 25, 2006 9:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pripravnistvo opravljas v zdravstveni ustanovi po programu. Torej dol. stevilo mesecev v bolnici (krozenje po oddelkih) in doloceno stevilo mesecev v primarnem zdravstvu (krozenje po Z.D.)...

Nekako tako to funkcionira pri nas pa tudi druhgje je verjetno zelo podobno. Stevilo mesecev, ki ga prezivis kje je pa odvisno od tega cigav prirpavnik si (od Z.D. ali od bolnice). Ce si pri nas imas v casu krozenja v Z.D. tudi 40 urni program na resevalni.

lp, i
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Roko

Pridružen/-a: Sre Mar 2007 21:43
Kraj: Rovte city

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 07, 2007 9:55 pm    Naslov sporočila: ojla Odgovori s citatom

Ojla mene pa zanima sem zdravstveni tehnik in delam v kliničnem centru pripravništvo zanima me kaj moram narediti še po končanem pripravništvu saj mi je želja da bi delal na reševalni postaji.Pa še to ali je težko priti na reševalno da se se zaposliš.

hvala vam za odgovore Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
igor
Administrator foruma

Pridružen/-a: Pon Avg 2003 0:43
Kraj: RS slovenske Istre - Izola

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 08, 2007 10:50 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Po opreavljenjem pripravnistvu moras poslati prosnjo na enoto kjer bi rad delal oz. pocakati na objavo razpisa. Koliko je tezko priti na posamezno enoto pa tezko povem... Odvisno je pac od prostih mest najbolje je da poklices na enoto, ki te zanima in vprasas kake so kadrovske potrebe.

lp, i
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
danijel

Pridružen/-a: Pon Maj 2009 16:19

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 11, 2009 10:09 pm    Naslov sporočila: tečaj za reševalca Odgovori s citatom

živijo.
mene pa zanima kje lahko opravljam tečaj za reševalca, koliko časa trajain ali je za plačat? če vprašanje ne sodi v to temo se opravičujem Surprised .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
supersonic

Pridružen/-a: Tor Jun 2007 17:11
Kraj: štajerska

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 12, 2009 10:15 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tečaj za reševalca iz vode???
Za zdravstvenega reševalca ni tečaja. Šola zdr. tehnik oz. diplomirani zdravstvenik pa prošnja na reševalno postajo!
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Izobraževanje Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu