www.resevalci.org Seznam forumov www.resevalci.org
.: forum reševalcev v zdravstvu Slovenije :.

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

pomoc-ne iscem resevalca, ampak sestro!
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
robi

Pridružen/-a: Sob Apr 2006 11:32
Kraj: Ajdovščina-Wajdušna

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 25, 2008 2:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

[quote="zrko"]Ja najboljša rešitev je, da daste vse tri svoje slikce tukaj gor na forum, pa bo potem fant povedal katera mu je bila tako všeč :p hehe[/quote]

Hehe Laughing

Moj ZS je vedno dosegljiv Twisted Evil Cool
DMS

Pridružen/-a: Pet Dec 2008 8:58
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 25, 2008 6:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sej vidm da sodelujemo samo tisti k dejansko v zadevo posredno nismo bili udeleženi...
Tadej-če tole bereš danes (25.12., pred 19h) lahk pridš na urgenco...vsi prisotni in prisebni Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zrko

Pridružen/-a: Čet Apr 2008 19:45

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 27, 2008 11:48 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A samo on je povabljen? :p
Nazaj na vrh
DMS

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 27, 2008 12:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lahk vsi pridete...sam zdej je že mim...lahk pridete pa nov let voščt Smile
Nazaj na vrh
mesko

Pridružen/-a: Čet Dec 2003 17:50
Kraj: povžarija-verd

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 28, 2008 3:14 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tadej; ker sem podobno temo ze nasel tukaj, se tudi jaz obracam sem s prosnjo.

zadnjic sem kot spremljevalec cel dopoldan prezivel na urgenci. med cakanjem, sem se sprehajal naokrog in v oci mi je padla ena prav lustna in simpaticna deklina, po mojem sestra. ko sem se tako motal okrog po hodnikih, sem ujel tudi njen pogovor s kolegico - nekaj je razlagla o vrhniki in tamkajšnjem dezurstvu (sklepam da je od tam) in nekaj se je jezila cez miha (brat, partner???).

Upaj samo, da ni to tisti Miha (110kg .....[

Čist po pravici 116kg moji sparing partnerji pravjo da.... bol da ne napišem v glavnem zajeban.Če ne verjamete prašte BIVŠEGA kolega bivše firme reševalec d.o.o. (včasih se je tudi tukaj pojavil z imenom mengele)kako je to če se igra z ognjem.
A jezila se je čez mene ah ok bomo vidl doma kaj je blo.

Tadej še enkrat ne igraj se z ognjem ker......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
zrko

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 28, 2008 1:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

[quote="DMS"]Lahk vsi pridete...sam zdej je že mim...lahk pridete pa nov let voščt Smile[/quote]

Ej manj vidim to urgenco raje jo imam :p
Nazaj na vrh
Puppy

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 11:18

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2008 12:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Rolling Eyes joj tipi kok ste vi grozni... človk se je tok potrudu da bi najdu pupo k mu je všeč, vi ga pa sam zafrkavate Smile Sej bi mu lahko normalno povedal da je pač zasedena. Rolling Eyes
Mislm. . . temu se reče pomanjkanje romantike al kako.. no sej.. glede na to da ste tipi je to za pričakovat.
Twisted Evil
Pa lepe praznike!!
Nazaj na vrh
igor
Administrator foruma

Pridružen/-a: Pon Avg 2003 0:43
Kraj: RS slovenske Istre - Izola

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2008 12:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Puppy: No sej mu je na koncu kar Miha (ce to je on) povedal, da je zasedena...

Nekaterim se je pa zdelo zanimvo se pohecat na to temo kar mi sicer nekako ne sovpada s "pomankanjem" romantike... ampak cool morda le jaz ne razumem.

Kometar na "glede na to da ste tipi je to za pričakovat" pa nima smisla niti napisat... saj bi bil "off topic" in skoda bi bilo zakleniti temo.

lp, i

PS: btw: moj komentar "tisti Miha 110 kg" je bil popolnoma izmisljen podatek z namenom heca... sam je se je zgleda "posrecil" saj nimam pojma kdo naj bi to bil... Sicer pa si tudi sam tako mocno zelim imet 116kg, joj kolk bi to bilo lepo Laughing tolk sem imel v 8. razredu osnovne, ko sem se tako "lepo rastel" v krepkega fanta.

Nazadnje urejal/a igor Pon Dec 29, 2008 12:35 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Hubert

Pridružen/-a: Tor Apr 2004 21:58

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2008 12:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fantje, fantje... Nehite se hvalt kolk ste debeli... Pejte mal stran od računalnika v naravo pa bo tud kil kmalu manj... Twisted Evil Pa možnosti za romantiko in fejst dekline so tud večje kot pred ekranom...

Pa srečno in vitalno novo leto 2009 želim vsem... Very Happy/

Hubert
Nazaj na vrh
DMS

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2008 1:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tipu smo že na začetku pač povedala da je tale tako zvana deklina zasedena...je pa res da smo samo hotl potrdilo če je taprav, da mu ne bi "odžrl" napačne...
Sam tok za intermetzo...
Nazaj na vrh
tadej

Pridružen/-a: Pon Apr 2008 6:09

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2008 2:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

se enkrat poudarjam -nimam namena se kamorkoli mesat in delat kakrsnihkoli zdrah, le zanimalo me je kako je punci ime.

niti ne poznam nikogar od omenjenih in ne vem, kdo je bivsi kolega resevalec ki se je igral s to punco in z ognjem, da bi ga vprasal, oziroma kdo je s kom kaj imel.

sem pa ze v prvo dojel da je zasedena.
takrat sem jo videl, bi sel z njo na kavo, to je pa tudi vse!

lp
Nazaj na vrh
mesko

Pridružen/-a: Čet Dec 2003 17:50
Kraj: povžarija-verd

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2008 6:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Veš kaj tkole se zmenva odpel pa ne pošiljej več nazaj zakaj bi blo teb lepš kot je men.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Puppy

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 11:18

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 30, 2008 4:32 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kok vi vse resno vzamete fantje Smile

Tadej.. velik sreče drugič.

Ostalim pa lepe praznike..
Nazaj na vrh
mihab

Pridružen/-a: Pon Apr 2004 20:29

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 05, 2009 12:06 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

SAŠO ...
bi znalo bit pa res zanimivo, če bi tule odprli temo ONA-ON Laughing
in obratno seveda Razz
Moj post bi se začel nekako takole ... mlad ... postaven Razz ... in nenehno v službi Laughing
Nazaj na vrh
zrko

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 16, 2009 1:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

[quote="mihab"]SAŠO ...
bi znalo bit pa res zanimivo, če bi tule odprli temo ONA-ON Laughing
in obratno seveda Razz
Moj post bi se začel nekako takole ... mlad ... postaven Razz ... in nenehno v službi Laughing[/quote]

POzabil si dodati - SLABA PLAČA hehe
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu