www.resevalci.org Seznam forumov www.resevalci.org
.: forum reševalcev v zdravstvu Slovenije :.

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Emergency 4

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
magnum-man

Pridružen/-a: Sre Jul 2006 20:50
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 04, 2008 2:37 am    Naslov sporočila: Emergency 4 Odgovori s citatom

A mogoče gdo igra tašpil ful je hud samo k ne znam narest 3rete misije če jo gdo zna naj mi pvoej kako plisss!! Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Nedotakljivi

Pridružen/-a: Tor Maj 2004 15:00
Kraj: (evropa)

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 04, 2008 10:10 pm    Naslov sporočila: em4 Odgovori s citatom

Katera pa je tretja? Lahko ti pomagam po spominu ker sem jo že zbrisal!
magnum-man

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 05, 2008 2:58 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja lej sm pri treti misiji ko ne vem kaj naredit ko mi dva človeka notr ustaneta u skladišču ane ne morm jih vn dt
Nazaj na vrh
magnum-man

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 05, 2008 2:59 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A gdo mogoče igra emergency 4 jast mam problem pri treti misiji ko ne vem kaj naj naredim vem da je treba 3pline vn vršt iz skladišča pa pogasit skladišče ane pol so mi paše 2delovca notr ostal pa ne znam do nih pridt!

Pa če mi lahko gdo pove kako naj pridem do nih!

Lp
Nazaj na vrh
Vato

Pridružen/-a: Pet Maj 2008 12:36

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 13, 2008 9:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

a to tisto skladisce??

prvo mores it mislim da z gasilci not pogasit pozar, pa it s posebnimi gasilci & maskami po folk jih nesti ven iz hise pa jih pol zacnejo uzivljat

tak sn jaz nardil,sam preden sn si pris gor da je to to so bli ze hin Very Happy

upam da mislis to plato ko se neke gume vzgejo pa vilicar

aja pa vrate se razbijes s sekiro al pa motorko Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu