www.resevalci.org Seznam forumov www.resevalci.org
.: forum reševalcev v zdravstvu Slovenije :.

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

ZBORNICA- ZA NEČLANE ( PRIDOBITEV LICENCE )

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Sekcija reševalcev v zdravstvu
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
fick

Pridružen/-a: Tor Maj 2004 16:53
Kraj: Jesenice

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 03, 2007 5:33 pm    Naslov sporočila: ZBORNICA- ZA NEČLANE ( PRIDOBITEV LICENCE ) Odgovori s citatom

Nečlani brez panike!!!!!!!
Odgovor:
Na ministrstvo za zdravje ste v dopisu posredovali vprašanje v zvezi s plačilom stroškov za vpis v register in pridobitev licence za samostojno delo........
Pojasnjujemo vam, da je ministrstvo za zdravje podelilo Zbornici-zvezi javno pooblastilo za vodenje registra in podeljevanje licenc izvajalcem v dejavnosti zdravstvene in babiške nege. Za opravljanje javnih pooblastil so jim bila dodeljena določena sredstva, zato lahko stranki zaračunavajo le upravno takso za dokumente in dejanja v upravnih zadevah, kot jih določa zakon. Zbornica-zveza je tako pooblaščena za določene naloge, ki jih opravlja za vse izvajalce v dejavnosti zdravstvene in babiške nege, in nečlanstvo ni razlog za zaračunavanje stroškov kot so jih določili.
Ministrstvo za zdravje je takoj, ko so prispela prva obvestila o zaračunavanju visokih stroškov opozorilo Zbornico-zvezo, da tega niso upravičeni zahtevati od izvajalcev v dejavnosti zdravstvene in babiške nege.

Odgovor : ministrstva za zdravje!!!!!

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fick

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 07, 2007 5:31 pm    Naslov sporočila: zbornica.... Odgovori s citatom

Zakaj biti, še član zbornice Question Question Question
Nazaj na vrh
igor
Administrator foruma

Pridružen/-a: Pon Avg 2003 0:43
Kraj: RS slovenske Istre - Izola

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 29, 2007 10:04 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pisanje na speltu z veliki crkami pomeni vpitje... Tokrat sem pac popravil naslednic bom obrisal.

Prej ali slej bo nastopil dan, ko se bom zacel striktno drzati pravil foruma saj ste vsi z njimi seznanjeni in z njimi kot uproabniki soglasate. S tem bom prihranil veliko svojega prostega casa.

Razlogov za clanstvo v Zbornici je veliko... vsaj meni se tako zdi.

O temu kar pa pise v prvem postu ne vem nic... Torej, ko ze objavljate nekaj kar se vam zdi zanimivo bi mnogi bili zelo veseli, ce bi se avtorji izognili napisati "kr neki". Dodajte nek uvod, link na nek clanek, skenirajte odrezek casopisa, postavite ga na nek "foto streznik" nam pa dejte link... Skratka konkretizirijate vsebino, ko vas je vzpodbudila k pisanju, podajte celotno informacijo... Sej smo bili vsi v osnovni soli (uvod, vsebina, zakljucek)... Mar ne?
Nazaj na vrh
fick

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 02, 2007 10:10 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Iskreno se opravičujem , če sem koga užalil s tem ko sem pisal z velikimi črkami, Igor če mi boš verjel nisem vedel, da pisanje z velikimi črkami pomeni vpitje, na forumu je še kar nekaj člankov z velikimi črkami, drugi razlog je da, da nisem tako dober in hiter v pisanju.
Zakaj pa nisem tega članka predstavil tako, kot si ti predlagal, nimam ne opreme za to, niti ne znam.
Lahko pa ti zadevo pošljem po faxu, pa se odloči če je zadeva primerna za forum.
Lep pozdrav pa brez zamere.
P.S.-glede na to, da ni bilo nobenega komentarja na to kar sem napisal, oziroma sedaj samo tvoj se mi je zdelo, da je vsem vse razumljivo.
Nazaj na vrh
igor
Administrator foruma

Pridružen/-a: Pon Avg 2003 0:43
Kraj: RS slovenske Istre - Izola

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 02, 2007 3:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Naceloma bi naj nam iz stroke, ki smo seznanjeni z novostjo, ki ji pravimo licenca bilo dovolj prebrati to kar si napisal za razumeti kaj si zelel povedati. A zal foruma ne beremo vsi.

Faxa zal nimam bi pa bil ful vesel dobit izhodisca za tvoje pisanje po mailu (skenirano) pa jih bom jaz vstavil v uvod tvojega maila. Na ta nacin bodo vsi morebitni bralci imeli moznost dojeti celotno ozadje.

lp. i

PS:
Glede "kricanja" pa ne gre za forum gre za pravila spletne komunikacije, ki veljajo se iz casov, ko sem se se jaz povezoval 28'8 kb/s... Dobri stari casi, ko je internet bil se zelo zanimivo okolje z zelo malo virtualnih smetisc.
Nazaj na vrh
fick

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 28, 2007 12:37 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Igor hvala....
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Sekcija reševalcev v zdravstvu Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu