www.resevalci.org Seznam forumov www.resevalci.org
.: forum reševalcev v zdravstvu Slovenije :.

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Privatniki

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Reševalci v zdravstvu v Sloveniji in drugje
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Pivatne reševalne službe naj imajo svoje oznake...
Da
77%
 77%  [ 14 ]
Ne
22%
 22%  [ 4 ]
Vseeno mi je
0%
 0%  [ 0 ]
Skupaj glasov : 18

Avtor Sporočilo
umetna_bradavicka
Moderator foruma

Pridružen/-a: Pet Jan 2004 13:08
Kraj: stajerska

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 15, 2007 11:04 pm    Naslov sporočila: Privatniki Odgovori s citatom

dajmo še mal šimfat čez privatnike :
- upravičenost imeti modre luči, oznake,. reševalna vozila,...

tak mal vcasih razmisljam... ce bi naredil 6 mesecni tecaj za varnostnika, pa si kupil enrabljen policijski avto, pa se sel mal tk privat šerifa...

GLIH TAKO TO ZGLEDA

kaj bi bilo ce se nebi policaji oz notranje ministrstvo takrat ko so se formirale privatne službe za varovanje, uprlo in jim dalo na voljo samo zelene ali rumene luci .. in prepovedalo drzavne oznake ... neki podobnega bi lahka tud mi "VI" naredili... torej fleks pa gremo...

pobi privatniki...če imaste denar za nove avte, pa boste že še za cestnino imeli dnar,... za druga pa jih tk ne rabite ...

tud ena tema za na Ig...
mesko

Pridružen/-a: Čet Dec 2003 17:50
Kraj: povžarija-verd

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 15, 2007 11:51 pm    Naslov sporočila: privatniki Odgovori s citatom

No bom pa še jest nekaj dodal k že dolgo nisem.
Naj povem prvo da tudi mi interventi oz.varnostne službe na svojih intervencijskih vozilih ne smejo imeti več(že več kot leto)permanentno prižganih ali občasno prižganih nikakršnih luči ali reklam izjema so spremstva in zapore cest(seveda v naprej dogovorjeni z mnz-jem in občinami).
To pa zato ker so se frajerji iz največje varnostne službe v Sloveniji vozili na alarme kar z prižganimi rotacijskimi lučmi in ne boste verjeli tudi s sireno Shocked hja tud to so mel SVAŠTA no in to je bila pika na I in mnz je prepovedal tudi to(to bi morali narediti že 91tega).
Kar se pa tiče privatnikov se pa po eni strani strinjam s tabo po drugi pa ne saj kot vemo imajo nekateri pogodbe za prevoz oganov po Sloveniji in v tujino(zakaj to ne delajo državne reševalne postaje ne vem niti se v to ne bom spuščal) no in tam če kirurg reče gremo s plavimi gremo in pika to pa vem zato, ker sem bil nekaj časa zaposlen pri privatniku.Ne bom reku da je tko prav ampak tko pač je se pa poplnoma strinjam s tabo saj kot vidimo predvsem Štajerce ima že vsak Golf lučke gor pa gre zastonj čez cestnino to pa ni prav ampak očitno ima država nekaj od tega drugače se to ne bi dogajalo.
No pa brez zamere.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
MHA

Pridružen/-a: Pon Avg 2006 18:43
Kraj: Prlekija - Ljutomer

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 16, 2007 9:53 am    Naslov sporočila: Re: Privatniki Odgovori s citatom

umetna_bradavicka je napisal/a:
dajmo še mal šimfat čez privatnike :
- upravičenost imeti modre luči, oznake,. reševalna vozila,...

tak mal vcasih razmisljam... ce bi naredil 6 mesecni tecaj za varnostnika, pa si kupil enrabljen policijski avto, pa se sel mal tk privat šerifa...

tud ena tema za na Ig...

Jaz sem tudi proti temu, da majo opremljen avto z lučmi, oznakami,... Zakaj sploh imajo luči, samo zaradi cestnine!? Eni avti so taki, da ne veš, če so policaji ali so privatniki ali je kdo iz ZD-ja.

Podpiram pa idejo privat šerif Very Happy

ps:Na anketi sem narobe glasoval Embarassed sem zato da naj imajo svoje oznake
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
supersonic

Pridružen/-a: Tor Jun 2007 17:11
Kraj: štajerska

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 17, 2007 4:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Popolnoma se strinjam z UM. BRAD. naziv reševalec je naziv REŠEVALEC!!
Privatniki bi lahko bili NPR: SANITETNIK....
Nekdo ki varuje podjetje tudi ni policaj ,temveč so VARNOSTNIKI, OSEBNI- TELESNI STRAŽARJI... ITD!!

Če ima tudi nujne prevoze-privatnik( ne vem keko je to mogoče) je to poplnima druga stvar!!

Na koncu- fantje lučke dol!!! Ker smo reševalne zaradi teh na slabem glasu!! Na avtocesti me je že kr nekajkrat prehitel osebni avto z lučmi(modre, ki so gorele) pa tudi sirene so že švigale!
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Reševalci v zdravstvu v Sloveniji in drugje Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu