www.resevalci.org Seznam forumov www.resevalci.org
.: forum reševalcev v zdravstvu Slovenije :.

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

PC igra Emergency 2

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Informatika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
fargo

Pridružen/-a: Tor Apr 2004 18:58
Kraj: Ljutomer

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 29, 2005 7:57 pm    Naslov sporočila: PC igra Emergency 2 Odgovori s citatom

Na žalost je v nemškem jeziku (ANG verzije mi ni uspelo sneti)
V kolikor bi jo kdo rad imel,naj mi javi pa mu jo posnamem. Very Happy
igor
Administrator foruma

Pridružen/-a: Pon Avg 2003 0:43
Kraj: RS slovenske Istre - Izola

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 30, 2005 1:24 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ce bi mi jo posnel

bi se pac znasel v "realni" situaciji, ko ne razumem niti besede iz ust pacienta... in kar je se bolj grozljivo.. vsa oprema, ki bi jo imel bi mela nemska imena in nazive...

To bi pa bla zahtevna intervecija Rolling Eyes

No hvala vseeno...

Sicer pa casa je se kr in ADSL-a bo tut se na razpolago... pocasi se dalec pride... Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igor
Administrator foruma

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 07, 2007 8:37 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ze, ki sem enemu uporabniku obrisal novo temo o igrah, ki smo jih tu itak predebatirali sem tudi sam malo pofirbcal po netu... Sem pa opazil, da bo treba tudi nase povezave pocasi updejtat...

Whatever... Debata se je zacela z Emergency2. Zunaj je pa ze Emergency4 predstavitvena stran je tu: Emergency 4 na strani je tudi link na Forum (eden v anglescini) kjer se debatira o igri, trikih ipd... Na strani je tudi povezava "links" kjer je se en kup zanimivih povezav za najbolj zagrete. Med drugim so tudi povezave na "Fan strani"... Ce prav razumem nemsko se pocasi ustvarjajo klani za mrezne igre, mozen je tudi ze download razlicnih mod-ov, vozil, map in drugega (terminologija je zal bolj razumljiva "resnejsim" igralcem)... Video posnetek igice z instaliranim Winterberg Mod 3.0 (to je menda barva in tipi vozil) si lahko ogledate tukaj.

No med nastankom prve objave in danasnjim dnem je igra dozivela tudi svojo 3 verzijo, vec na povezavi: Emergency 3.

Je pa igra bolj splosna in ne striktno v NMP usmerjena, torej je potrebno koordinirat vse sluzbe, ki sodelujejo pri resevanju, ce se pa prav spomnim si lahko igralec tudi izbere vlogo...

lp, i
Nazaj na vrh
LeonK

Pridružen/-a: Tor Dec 2006 17:56
Kraj: Radlje

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 07, 2007 12:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem si pred letom dni kupil orginal verzijo Emergency 3, takrat je še bila samo v angleškem jeziku. Igra je meni zelo dobra. Nekatere misije so zelo težke in jih s težavo narediš.

LP
Nazaj na vrh
magnum-man

Pridružen/-a: Sre Jul 2006 20:50
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 07, 2007 3:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja Igor hvala za posnetek igra je kar vredu!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Basulja

Pridružen/-a: Pet Okt 2006 15:39

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 07, 2007 11:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tako kot je rekel že LeonK -- tudi jaz sm si danes snel iz ineterneta to igro in me je skoraj zasvojila. Very Happy Meni se izjemno dopade (no, res da sm naredil šele 1. misijo...), edino opazil sem, da pri gasilcih ne vem zmeraj kaj točno moram vzeti, saj je v tistih gasilskih kamionih precej različnega orodja...
Igra mi je všeč, za spremembo nekaj novega ne pa tiste primitivne streljačine!
Nazaj na vrh
magnum-man

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 08, 2007 12:00 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ej Basulja bi lahko ti to men kej zrihtal to igrco mogoče Confused Confused Confused Confused Confused
Nazaj na vrh
Basulja

Pridružen/-a: Pet Okt 2006 15:39

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 08, 2007 8:44 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Poglej ZS! Smile
Nazaj na vrh
magnum-man

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 08, 2007 9:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ima gdo mogoče tole igrco pa če jo mi jo gdo lahko zrihta?
Nazaj na vrh
igor
Administrator foruma

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 10, 2007 11:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

magnum-man je napisal/a:
Ima gdo mogoče tole igrco pa če jo mi jo gdo lahko zrihta?

Kot pise zgoraj ima basulja verzijo 3.
In kot ti je navedel si poglej pod ZS (zasebna sporocila) tam si probaj "zrihtat" igrico. Na javnem forumu je to mal tezavno igro je namrec mozno narociti na strani prozvajalca in placati po povzetju.
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Informatika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu