www.resevalci.org Seznam forumov www.resevalci.org
.: forum reševalcev v zdravstvu Slovenije :.

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Podatkovna povezava telefonskih central

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Informatika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
andrejf
Moderator foruma

Pridružen/-a: Pet Sep 2003 14:32
Kraj: Ljubljana (Litija)

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 19, 2004 5:27 pm    Naslov sporočila: Podatkovna povezava telefonskih central Odgovori s citatom

V mesecu novembru sta RPKC in ReCO LJ vzpostavili podatkovno povezavo telefonskih central, tako da nam ReCO lahko sočasno preveže 4 telefonske klice in za vsak klic prenese še številko klicatelja, ki se nam samodejno zapiše v programu Dispatch 2004 in takoj za tem še geolocira telefonski priključek (če je fiksen seveda).

V letu 2005 predvidevamo vzpostavitev povazeve preko IP protokola oz. VOIP, ki bo omogočil še druge funkcionalnosti - razmišljamo o vzpostavitvi VPN povezave in izmenjavo še drugih podatkov.
VW

Pridružen/-a: Pet Jun 2005 14:31

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 10, 2005 2:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

a se lahko kto kej najde kje na netu te rešilske postaje da maš lahko naprime da si gor daš na radijo in pol pošlušaš kaj se kej dogaja pa to v rešilcu kk se pogovarjajo

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
andrejf
Moderator foruma

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 14, 2005 9:08 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja jaz vem za eno stran, ki pa jo policija hitro blokirala, ker se ja dalo tudi njih slišati v realnem času. Mi pa ta varianta ni čisto nič všeč, da bi "vesoljna" Slovenija poslušala doma v fotelju kaj mi govorimo preko zvez in se naslajala ob določenih zadevah.
VW

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 14, 2005 3:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

a bi mi lahko to stran prosim napisu!

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
andrejf
Moderator foruma

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 14, 2005 4:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Shocked Stran je policija utišala iz meni povsem razumljivih razlogov. Zadeva je CAN'T DO.
VW

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 14, 2005 9:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

če mi lahko prosim ti to stran poveš nč druzga!!!!!!!!!!
Nazaj na vrh
Erik
Administrator foruma

Pridružen/-a: Ned Avg 2003 11:34
Kraj: Tolmin

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 15, 2005 11:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Citiram:
Stran je policija utišala!

A je to tako težko razumeti? Shocked
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Informatika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu