www.resevalci.org Seznam forumov www.resevalci.org
.: forum reševalcev v zdravstvu Slovenije :.

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

PRVO TEKMOVANJE SLOVENSKIH REŠEVALCEV V ZDRAVSTVU V SMUČANJU
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Sekcija reševalcev v zdravstvu
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Posavec Anton

Pridružen/-a: Tor Sep 2003 0:22
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 21, 2005 7:03 pm    Naslov sporočila: Tekmovanje na Rogli Odgovori s citatom

Najprej najlepša hvala vsem, ki ste prišli na Roglo. Žal vsi niste mogli priti, ker mora nekdo biti tudi v službi. Pa naslednje leto! Hvala tudi vsem, ki ste kakorkoli pomagali pri izvedbi našega prvega tekmovanja v smučanju in tudi druženja v koči na Jurgovem. Tu mislim na vse prijatelje s KTC Rogla (organizacija tekmovanja...), Petra in Medicop, ki je poskrbel za nagrade (medalje in pokali), kolegice in kolege iz ZD Slovenske Konjice, ki so poskrbeli za borovničke v cilju.
Na Rogli smo zmagali pravzaprav vsi. Z nami je bilo tudi vreme. Z Robijem, ki se je poškodoval (izpah rame) sem govoril danes in pravi da je že bolje. Zelo mi je hudo, da je tako nesrečno padel in to prav v cilju. Upam, da bo kmalu v redu in mu bo ostal le še lep spomin na tekmovanje. Upam, da ste tudi vsi ostali preživeli lep dan na Rogli. Lepo vas vabim, da tudi vi napišete svoje vtise in tudi predloge za naslednje leto. Upam, da bo to tekmovanje in druženje postalo tradicionalno. Nekaj izboljšav in idej za naslednje leto že imamo (nove kategorije, dva teka...). Upam, da bo naslednji predsednik sekcije (volitve so v maju na seminarju v Bovcu) obdržal to pridobitev in jo ohranjal naprej. Zdi se mi pomembno, da smo reševalci ponosni na svoj poklic in pripadnost naši stroki utrjujemo tudi s takimi prireditvami kot je bila ta na Rogli. Rezultate (uradne) bomo skušali objaviti v kratkem, prav tako tudi kakšno sliko.
Lepo vas prosim, da mi posredujete fotografije, ki ste jih posneli na Rogli (digitalci - na CD zapečene) in mi jih pošljete, da jih skompletiram. Sam žal nisem mogel veliko slikati. Moj naslov poznate in se vam že vnaprej zahvaljujem!
Toliko zaenkrat. Hvala še enkrat vsem in upam, da ste na Rogli preživeli lep zimski dan!

Tone Posavec
igor
Administrator foruma

Pridružen/-a: Pon Avg 2003 0:43
Kraj: RS slovenske Istre - Izola

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 21, 2005 11:59 pm    Naslov sporočila: Objava od Alesa Odgovori s citatom

ales je napisal/a:
halloo, kdaj bost pa rezultate objavli. Borovničke škodjo Laughing Applause

Stupidity isn't punishable by death.
If it was, there would be a hell of a population drop.

Laurell K. Hamilton
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sfeder

Pridružen/-a: Ned Dec 2003 11:31
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 22, 2005 12:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Posavec zakon je bilo, sploh pa zato, ker je bila to moja najboljša letošnja uvrstitev.
Pričakoval sem to sej veš, da sva ogromno trenirala, sicer je progo postavil tvoj trener, to me je malo begalo, ker nikakor ne morem osvojiti tiste tvoje šikane, katero obvladaš sam ti.

Šalo na stran super super je bilo, upam res na tradicijo, prosim povej kdaj bo drugo leto tekmovanje, da vzamem dopust sej veš Zuki komplicira. Rolling Eyes Embarassed Cool Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Posavec Anton

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 22, 2005 2:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja Sfeder, jaz sem živ primer gesla "važno je sodelovati...", čeprav sva tako trdoooo trenirala, pa še trenerja sem imel. Ker so nekateri zamujali (ne vem od kod mi je to to znano - oooops Embarassed ) sem na štart pridivjal direktno iz hotela Planja. Šele na cilju sem videl, da si nisem niti dobro pancarjev zapel. Sej veš da bi drugače zmagal (Gorazd bo ob tem neprijetno zaskrbljen Laughing ), sploh, ker je moj trener Majcen Matjaž alias Hans postavil progo (pa še na koncu sam zmagal). Aja, progo so postavili iz SK Celje. Hans ni nič kriv. Ampak počutil sem se pa kot zmagovalec. A si moreš misliti, da sem prišel do dol v enem kosu, pa še kolkr toliko hitro! Ja malo me je motil tudi tisti centimeter naravnega snega, saj veš kako je to pri nas profijih Boo hoo!. Končno pa smo, kot sem že rekel, vsi zmagali. Največkrat je zmagal Darko iz Karlovca in sicer kar 7-krat (tolikokrat je moral iti za kazen na borovničke). Dober je, nazadnje je stal na smučah nekje 1978 in nato direktno na Roglo. Pravi biker.
Ja ne vem kdaj bo drugo leto. Če te Zuki slučajno ne bo hotel pustiti, ga bova pa skupaj porinila dol po progi (npr. že Jurgovo ali pa z vrha Krvavca bi bilo dovolj - prava zlata lisica, boš videl, pravi virtuoz - ena sama smučka ga bo Cool). No pa drugo leto. Vmes pa bova trdoooooo trenirala. Končno, zakaj pa bi morali iti vsi pokali na Gorenjsko. Twisted Evil
Dost nakladanja, če ne se bom preveč vživel. Lep pozdrav!

Tone
Posavec Anton

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 14, 2005 5:30 pm    Naslov sporočila: REZULTATI !!! Odgovori s citatom

Lepo pozdravljeni,

Spodobi se, da končno objavim uradne rezultate našega tekmovanja v smučanju (veleslalom) na Rogli, ki je bilo 19. januarja letos. Od takrat se je že veliko dogajalo, pa človek malo manj nujno vedno odriva pred tistim bolj nujnim... in potem tako rata. Objavili bomo najboljše po posameznih kategorijah in skupaj najboljše dosežene rezultate. Prva in najbolj pomembna stvar je: VSI, KI SMO PRIŠLI NA ROGLO, SMO ZMAGALI!!! In sedaj še ostalo:

1. kategorija: REŠEVALCI (43 tekmovalcev)

1. mesto: GORAZD BREGANT (ZD Kranj) - 28:89
2. mesto: Rajko Škrubej (Zgornjesavinjski ZD Mozirje) - 29:34
3. mesto: Marjan Fužir (Zdravstveno reševalni center Koroške) - 29:94

2. kategorija: REŠEVALKE (7 tekmovalk)

1. mesto: BARBARA RANT (ZD Škofja Loka) - 34:87
2. mesto: Mateja Sekne (ZD Kranj) - 35:97
3. mesto: Antonija Lavrenčič (Zasebna reš. postaja D. Kapelj, Postojna) - 36:19

3. kategorija: GOSTI - enotna kategorija (25 tekmovalk/cev)

1. mesto: MATJAŽ SENICA (KTC Rogla) - 28:51
2. mesto: Robert Vais (KTC Rogla) - 29:77
3. mesto: Gašper Marguč (KTC Rogla) - 30:16
Najboljša gostja je bila na 5. mestu in sicer:
TINA MALOVRH (Klinični center Ljubljana, Reševalna postaja - študentka) - 32:50

4. neuradna kategorija: BORD (2 tekmovalca)
1. mesto: ROBERT RAVNIKAR (ZD Kranj) - 38:40
2. mesto: Martin Kernc (Klinični center Ljubljana, Reševalna postaja) - 42:70

V skupni razvrstitvi so bili najboljši:

MOŠKI

1. mesto: MATJAŽ SENICA (KTC Rogla) - 28:51
2. mesto: Gorazd Bregant (ZD Kranj) - 28:89
3. mesto: Rajko Škrubej (Zgornjesavinjski ZD Mozirje) - 29:34

ŽENSKE

1. mesto: TINA MALOVRH (Klinični center Ljubljana, Reševalna postaja - študentka) - 32:50
2. mesto: Barbara Rant (ZD Škofja Loka) - 34:87
3. mesto: Mateja Sekne (ZD Kranj) - 35:97

Najboljšim ponovno iskreno čestitam za dobre rezultate in osvojena odličja in vas vse hkrati vabim, da naslednje leto zadevo ponovimo in to v še boljši obliki (2 teka, kategorija gosti ločena na ženske in moške...). Bilo je prvič in... Upam, da ste tudi vi preživeli na Rogli lep dan in vam bo naše srečanje ostalo v lepem spominu! Še enkrat vsem hvala Smile !!!

Tone Posavec
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    www.resevalci.org Seznam forumov -> Sekcija reševalcev v zdravstvu Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu